Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Wkład filtrujący filtr BWT AQA Drink Magnesium Mineralized Water Protect MP400

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj filtra: węglowy
Wkład przeznaczony do systemu: podzlewowego z baterią
Wydajność: do 3240 l
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Wkład filtrujący filtr BWT AQA Drink Magnesium Mineralized Water Protect MP400

Filtr do wody BWT AQA Drink Magnesium Mineralized Water Protect MP400

Woda kranowa zawiera chlor o nieprzyjemnym smaku i zapachu oraz minerały powodujące kamienny osad. Mogą się w niej znaleźć także metale ciężkie i substancje organiczne. Skuteczny wkład filtrujący pozwala *pozbyć się wszystkich niepożądanych składników obecnych w kranówce.* Właśnie takim produktem jest AQA Drink Magnesium Mineralized Water Protect MP400! Filtr dodatkowo wzbogaca kranówkę w cenny dla zdrowia i poprawiający smak magnez.

Podzlewowy wkład filtrujący MP400 mineralizujący wodę magnezem

Filtr MP400 – BWT AQA drink Magnesium Mineralized Water Protect usuwa z kranówki wszelkie zanieczyszczenia, w tym szkodliwe dla zdrowia metale ciężkie i substancje organiczne. Dodatkowo poprawia jej smak i zapach, minimalizując zawartość chloru. Co ważne, filtr *wzbogaca oczyszczoną wodę w magnez.* Pierwiastek jest cennym dla organizmu składnikiem, który wpływa pozytywnie na nasze zdrowie!

Filtr wody do systemu z baterią kuchenną – mineralizujący magnezem

Wkład filtrujący BWT AQA drink Magnesium Mineralized Water Protect jest przeznaczony do użytku zarówno z zimną, jak i gorącą wodą. Jego wydajność wynosi *480-3240 l oczyszczonej wody.* Dokładna żywotność filtra jest zależna od twardości wody w lokalnej sieci wodociągowej. Sprawdź jakość swojej kranówki, by dokładnie określić możliwy czas eksploatacji wkładu MP400.

Bezpieczny i skuteczny filtr do wody pod kran

Filtr BWT z magnezem jest wolny od BPA i wykonany z bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Wkład oczyszcza wodę aż w pięciu krokach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pozyskiwana z kranu ciecz jest doskonała do bezpośredniego spożycia. Filtr BWT AQA drink Magnesium Mineralized Water Protect można łączyć *z dystrybutorem AQA drink Pro 20.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media