Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Zestaw odkamieniająco-czyszczący Urnex do ekspresów Nespresso

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Pasuje do wybranych ekspresów: Nespresso
Liczba filtrów zestawie: brak
Zawartość zestawu: odkamieniacz, środek czyszczący
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Zestaw odkamieniająco-czyszczący Urnex do ekspresów Nespresso

Zestaw odkamieniająco-czyszczący Urnex do ekspresów Nespresso

Kapsułki czyszczące oraz płyn odkamieniający Urnex to profesjonalne środki *do ekspresów kapsułkowych Nespresso Original Line.* Dopracowana formuła kapsułek *usuwa pozostałości kawy i nagromadzonych olejów kawowych.* Natomiast odwapniacz eliminuje kamień, który z czasem osadza się w ekspresie. Regularne czyszczenie i odkamienianie ekspresu to podstawowe zabiegi, który zapewnia jego sprawność techniczną i dobry smak kawy.

Kapsułki do czyszczenia ekspresu Nespresso

Kapsułki to skuteczna metoda czyszczenia, pozwalająca uwolnić urządzenie od zanieczyszczeń i bakterii. Higiena ekspresu jest bowiem tak samo ważna jak czystość innych urządzeń kuchennych. Kapsułki czyszczące Urnex są *proste w użyciu.* Aby przeprowadzić proces czyszczenia, wystarczy umieścić kapsułkę w ekspresie – w taki sam sposób, jak kapsułkę z kawą. Następnie należy zaparzyć największy kubek (rozmiar 2) i usunąć kapsułkę ze sprzętu. Powtarzamy parzenie 2 kolejne razy, by przepłukać ekspres i wylewamy otrzymany płyn. Gotowe!

Kompleksowa ochrona Twojego ekspresu kapsułkowego Nespresso

Kapsułek czyszczących do ekspresu Urnex należy używać zgodnie z częstotliwością podaną przez producenta naszego urządzenia. Są one w pełni biodegradowalne, co sprzyja ekologii. *Opakowanie zawiera 1 kapsułkę (5 g preparatu),* która wystarcza do przeprowadzenia jednego procesu czyszczącego. Jeśli zależy Ci na kompleksowej ochronie ekspresu, pamiętaj, że urządzenie wymaga również regularnego odkamieniania. W tym celu zaleca się stosowanie specjalnego środka do odkamieniania ekspresu dołączonego do zestawu!

Środek odkamieniający do ekspresu – gwarancja długiej sprawności sprzętu

Zadbany ekspres to dobra kawa. Drobinki kamienia mogą z czasem przenikać do napoju i zmieniać jego smak. Skuteczny środek do odkamieniania zapewnia również płynne działanie urządzenia i utrzymuje jego *efektywność na najwyższym poziomie.* To także oszczędność pieniędzy – sprawny ekspres zużywa mniej prądu. Zadbaj o swój sprzęt z odkamieniaczem Urnex, a pyszna kawa wolna od wapiennego osadu stanie się Twoją codziennością! W zestawie znajduje się *1 butelka środka odkamieniającego (118 ml),* która wystarcza do przeprowadzenia jednego procesu.

Skuteczny odwapniacz do ekspresu kapsułkowego Urnex – jak stosować?

* Wlej zawartość butelki z preparatem do zbiornika na wodę. * Do zbiornika dolej wodę. * Zaparz pełny zbiornik i wylej otrzymany płyn. * Wylej pozostałą zawartość zbiornika na wodę. * Ponownie uzupełnij zbiornik wodą, *zaparz go 3 razy.* * Wylej otrzymany płyn oraz wodę, która została w zbiorniku.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media