Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Produkty w promocji

  Producent

  Liczba wkładów w zestawie

  Wysokość

  Średnica

  Powierzchnia filtracji

  Waga materiału filtrującego

  Wydajność (w miesiącach)

  Wydajność filtra (w litrach)

  Szerokość

  Ciśnienie min. / max.

  Wydajność (w dniach)

  Głębokość

  Ciśnienie pracy ekspresu

  Waga tabletki (g)

  Butelka (ml)

  Moc ogrzewacza

  Prąd znamionowy

  Wtyczka przyłączeniowa

  Znamionowy pobór mocy

  Bezpiecznik automatyczny

  Akcesoria do gotowania i pieczenia

  Akcesoria do gotowania i pieczenia(Liczba produktów: 10)

  Mikrofalówka to obecnie podstawowe, a dla wielu osób nawet niezbędne wyposażenie kuchni. Urządzenie pozwala już nie tylko podgrzewać potrawy, ale także gotować na parze, grillować czy rozmrażać je. Aby móc korzystać w pełni ze wszystkich funkcji mikrofalówki warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Niekiedy dołączane są do mikrofalówki już w momencie jej zakupu. Możesz je kupić także oddzielnie w naszym sklepie. Wśród nich znajdziesz takie produkty jak talerze do pieczenia i grillowania. Dostępne są również pokrywki oraz pojemniki parowe. W utrzymaniu czystości urządzenia pomogą Ci profesjonalne środki czystości do kuchenki mikrofalowej, które umieściliśmy w tej kategorii. Dostępne akcesoria i preparaty to głównie produkty marki WPRO. Zostały wyprodukowane przez firmę Whirlpool, znaną z wysokiej jakości. Są rekomendowane przez najbardziej cenionych producentów AGD i sprawdzą się w urządzeniach wielu marek.

  Przydatne akcesoria do gotowania i pieczenia

  Naczynia do gotowania na parze to wygodne rozwiązanie dla osób, które posiadają mikrofalówkę z taką funkcją. Nie musisz kupować osobno całego parowaru. Naczynie będzie dużo tańszym i równie skutecznym rozwiązaniem. Dzięki niemu możesz w łatwy i szybki sposób ugotować różne potrawy.

  Korzystanie z tego rodzaju akcesoriów nie jest skomplikowane. Wystarczy, że wlejesz wodę na dno naczynia, a następnie umieścisz tuż nad nią tackę z jedzeniem. Następnie należy przykryć gotowane produkty pokrywką i wstawić do mikrofalówki. Pamiętaj, by wybrać funkcję gotowania na parze.

  Potrawy przygotowane w ten sposób będą nie tylko smaczne, ale także zdrowe, co ułatwi prowadzenie zdrowego trybu życia czy utrzymanie diety.

  Gotowanie na parze to nie jedyne zastosowanie tego rodzaju naczyń. Można w nich po prostu podgrzewać żywność lub odmrażać ją w kuchence mikrofalowej.

  W naszej ofercie dostępne są między innymi akcesoria do gotowania marki Whirlpool. To sprawdzone produkty rekomendowane przez czołowych producentów mikrofalówek. Sprawdzą się w urządzeniach każdej marki.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media