Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Podkategoria

  Flaga

  Producent

  Typ produktu

  Liczba ostrzy w zestawie

  Skrobak i ostrze do czyszczenia

  Skrobak i ostrze do czyszczenia(Liczba produktów: 6)

  Skrobaki do czyszczenia kuchennych płyt ceramicznych, indukcyjnych i szklanych doskonale sprawdzają się podczas usuwania zaschniętych zabrudzeń. Bez trudu i zarysowań pozbędziesz się przypalonych pozostałości z gładkiej i delikatnej powierzchni. Te proste w obsłudze akcesoria pomogą utrzymać optymalną higienę i czystość płyty. Dla dodatkowej ochrony i uzyskania połysku na powierzchni płyty możesz użyć profesjonalnego płynu do czyszczenia płyt, np. marki WPRO (Whirlpool), który znajdziesz w naszym sklepie. W ofercie dostępne są urządzenia uniwersalne renomowanych marek, przeznaczone do płyt wszystkich producentów, w tym AEG, Whirlpool, Electrolux, Hotpoint, Indesit, Bauknecht, KitchenAid. Skrobaczki to swego rodzaju nożyki do czyszczenia kuchenki wyposażone w ostrza wymienne, które również dostępne są w naszym sklepie. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje zabezpieczenie, którego zadaniem jest ochrona przed przypadkowym zranieniem.

  Skrobak niezbędny w Twojej kuchni

  Czysta i lśniąca płyta indukcyjna lub ceramiczna w kuchni z pewnością jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia. Bez niej ciężko byłoby przygotowywać różnorodne posiłki. Ponadto odpowiednio zadbana może stanowić ozdobę pomieszczenia. W związku z tym, że na płycie gotuje się produkty, które następnie mamy zamiar spożywać, powinna ona być często czyszczona i utrzymywana na odpowiednim poziomie higieny.

  Zazwyczaj jednak efekt ten jest trudny do uzyskania. Posiłki, które przygotowujemy chlapią, skwierczą lub kipią i mogą wypływać na zewnątrz garnka lub patelni. Brudzą wtedy płytę i blaty kuchenne. Niestety podczas gotowania zazwyczaj nie mamy czasu na bieżąco przecierać, czyścić i zmywać, więc odkładamy to na później. Zdarza się jednak, że zabrudzenia po pewnym czasie zastygają i pozbycie się ich jest bardzo trudne. Na szczęście mamy na to łatwy sposób, który bez wysiłku pozwoli dokładnie wyczyścić powierzchnię płyty.

  Czym łatwo i szybko usunąć zabrudzenia z płyty indukcyjnej, ceramicznej lub szklanej?

  Skrobak do czyszczenia jest bardzo prosty w obsłudze. Posiada wymienne ostrze, którym przecieramy płytę. Ostra krawędź łatwo zeskrobuje nawet stare i zaschnięte zabrudzenia. Narzędzie nie rysuje czyszczonej powierzchni, więc może być używane bez obawy o uszkodzenie płyty. Następnie wystarczy zebrać nagromadzony brud i przetrzeć kuchenkę wilgotną szmatką. Skrobak do płyty ceramicznej i indukcyjnej nie pozostawia smug na powierzchni i jest bardzo skuteczny. Posiada dodatkowe zabezpieczenia, dzięki którym użytkownik może jeszcze bardziej komfortowo korzystać z narzędzia.

  Nożyki do czyszczenia płyty dostępne w naszym sklepie są wykonane ze stali nierdzewnej, co pozwala na ich długie użytkowanie. W sprzedaży posiadamy skrobaki firm Whirlpool, AEG oraz Bosch, czyli wiodących producentów sprzętów AGD na rynku. Narzędzia wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz uniwersalność. Mogą one być stosowane na wszelkich płytach ceramicznych, indukcyjnych oraz szklanych płytach gazowych bez względu na producenta.

  Wymienne ostrza skrobaka

  Większość skrobaków dostępnych w naszym sklepie posiada możliwość wymiany ostrza. Dzięki temu możemy zaoszczędzić pieniądze oraz chronić środowisko poprzez redukcję odpadów. Ostrze należy wymienić, kiedy się stępi lub gdy zmniejszy się efektywność jego pracy. Do każdego modelu skrobaka dedykowane jest specjalnie zaprojektowane do niego ostrze. Należy zatem starannie dobierać dodatkowe elementy, zwracając uwagę na ich kompatybilność. Zazwyczaj są one sprzedawane w zestawach składających się z kilku sztuk.

  Zakup skrobaka nie jest dużym wydatkiem, a efekty jego użytkowania pozytywnie zaskakują i znacznie ułatwiają wykonywanie porządków. Zadbaj o swoją wygodę oraz oszczędź czas, który możesz przeznaczyć na przyjemniejsze aktywności.

  Social media