Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Podkategoria

  Flaga

  Producent

  Pasy mocujące

  Posiada wysuwaną półkę

  Dopasowanie

  Łącznik do pralki z szuszarką

  Łącznik do pralki z szuszarką(Liczba produktów: 11)

  Łącznik do pralki i suszarki to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na oszczędności przestrzeni w swoim domu. Jest to również bardzo praktyczne i ułatwiające prace domowe ustawienie. W takim systemie zazwyczaj pralka znajduje się na dole, a wyżej, na łączniku jest postawiona suszarka. Dzięki temu przekładanie mokrego prania do suszarki jest bardzo proste, wygodne i zajmuje chwilę. Łączniki są bardzo proste w montażu i pasują do większości urządzeń. Szczegółowe specyfikacje znajdują się w opisach przedmiotów, więc bez problemu znajdziesz rozmiar odpowiadający Twojej pralce i suszarce. Jednak istnieją również łączniki uniwersalne, pasujące do urządzeń wszystkich producentów. Niektóre modele łączników mają wysuwaną półkę, na której możemy ustawić środki do prania, inne natomiast posiadają uchwyty do suszenia np. ręczników. W ofercie naszego sklepu znajdziesz łączniki takich firm jak: Whirlpool, Electrolux, AEG, Bosch.

  Idealne rozwiązanie do małych łazienek

  Automatyczna suszarka do ubrań znacznie ułatwia życie i przyspiesza proces suszenia prania. Dzięki niej możesz zapomnieć o rozwieszaniu mokrych ubrań na zewnątrz lub rozstawianiu w domu niewygodnej suszarki stojącej.

  Jednak pomimo wielu zalet często rezygnujemy z zakupu suszarki automatycznej, ponieważ boimy się, że nie znajdziemy na nią wystarczającej ilości miejsca. Rozwiązaniem tego problemu jest zakup łącznika pralki z suszarką. Jest to idealny wybór nie tylko do małych łazienek lub innych pomieszczeń, ale również do tych większych. Suszarka stojąca na pralce ułatwia przepakowywanie ubrań i przyspiesza wykonywanie prac domowych.

  Jak dobrać łącznik do pralki i suszarki?

  Na rynku istnieje kilka rozmiarów łączników pralek z suszarkami. Są one dopasowane do najpopularniejszych wymiarów tych urządzeń, dzięki czemu łatwo je dobierzesz. Istnieją również uniwersalne łączniki. Ich montaż jest bardzo prosty i szybki. Wystarczy przykleić do narożników pralki gumowe podkładki, a następnie nałożyć na nie łącznik i go przykręcić. Najtrudniejszym elementem jest postawienie suszarki. Ta czynność wymaga siły i udziału co najmniej dwóch osób. W naszym sklepie znajdziesz łączniki firmy Whirlpool, które są polecane przez producentów sprzętów AGD.

  Dodatkowe funkcje łączników

  Niektóre z łączników posiadają dodatkowe funkcje, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Są to wysuwane półki lub wieszaki na pranie. Dzięki temu szybciej i praktyczniej zorganizujesz przestrzeń w łazience. Półka będzie idealnym miejscem na detergenty lub postawienie kosza na pranie i ułatwienie przepakowania rzeczy. Wysuwane uchwyty sprawdzą się do zawieszenia ręcznika.

  Social media