Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Wymiary worka

  Posiada zamek

  Producent

  Flaga

  Produkty w promocji

  Worek do prania

  Worek do prania(Liczba produktów: 2)

  Często po praniu nasze ubrania wyglądają dużo gorzej niż przed nim. Dzieje się tak dlatego, że w trakcie mycia i obracania się w bębnie pralki jedne tkaniny ocierają się o drugie.

  Pomocny gadżet

  Pranie umieszczone w woreczku jest chronione przed kontaktem z innymi materiałami. Zazwyczaj poleca się chowanie tam bielizny, która w dużej mierze jest wytwarzana z delikatnych tkanin. Woreczki są również idealne do prania elementów garderoby, które mogą mocno zaplątać się w inne ubrania. Dlatego często umieszcza się w nich biustonosze albo rajstopy.

  Jakie woreczki na pranie kupić?

  Ważne, aby woreczki na pranie były wykonane z delikatnej, a zarazem trwałej tkaniny, która je ochroni, a przy tym nie zniszczy. Sprzedawane w naszym sklepie woreczki Whirlpool są zrobione właśnie z takiego materiału. Dodatkowo są wyposażone w nierdzewny zamek, który nie zabrudzi Twoich ubrań. Jest on również wszyty w taki sposób, że nie uszkodzi innych ubrań podczas pracy pralki. Kilka dostępnych rozmiarów pozwoli na wybór najbardziej odpowiadającego naszym potrzebom. Większy worek może służyć do prania większych ilości delikatnych ubrań, natomiast mniejszy do umieszczania w pralce pojedynczych sztuk.

  Problem znikających skarpetek

  Dzięki workom na pranie pozbędziesz się również problemu ciągle gubiących się skarpet. Jeśli umieścisz je wszystkie w worku zapinanym na zamek, żadna z nich nie zniknie. Chroni to również Twoją pralkę i Twój portfel. Żaden z elementów garderoby nie utknie w filtrach i ich nie zapcha, co mogłoby doprowadzić nawet do zepsucia urządzenia i zalania mieszkania.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media