Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Przeznaczony do suszarki marki

  Liczba filtrów w zestawie

  Filtr do suszarki

  Filtr do suszarki(Liczba produktów: 4)

  Filtry przeciwpyłowy, nazywany niekiedy filtrem puchu do suszarki automatycznej, to niezbędny element, który oczyszcza powietrze. W większości urządzeń tego typu znajdują się dwa osobne filtry. Sprawne i czyste elementy filtrujące skutecznie wyłapują kurz, pył i włosy oraz eliminują alergeny, dlatego ich działanie szczególnie docenią alergicy. Na ubraniach i w powietrzu zasysanym do suszenia znajdują się drobne zanieczyszczenia, a ponadto same tkaniny i dzianiny są źródłem małych włókien. Zadaniem filtrów jest ich wychwycenie, dzięki czemu ubrania są pozbawione najdrobniejszych pyłków i kłaczków, a urządzenie działa efektywnie i bez ryzyka zatkania części wewnętrznych.

  Niezbędny element każdej suszarki

  Filtr do suszarki eliminuje zanieczyszczenia wydzielające się podczas pracy urządzenia. Pochłania on kurz, pył itp. W naszym sklepie znajdziesz oryginalne higieniczne filtry powietrza znanych marek, takich jak Bosch czy Miele do urządzeń z serii Medicdry. Niektóre wzory filtrów pasują do wielu modeli suszarek różnych producentów, w tym: Balay, Bosch, Siemens, Constructa, Cylinda, Lynx, Merker, Neff, Novamatic, Pitsos, Profilo, Schulthess, Smeg, Viva.

  Jak wyczyścić filtr w suszarce?

  W celu zapewnienia optymalnej i energooszczędnej pracy urządzenia należy regularnie czyścić filtr puchu w suszarce do ubrań. Wyjmij filtr z suszarki – są one łatwo dostępne, dlatego bez żadnego trudu możesz to zrobić samodzielnie. Następnie zbierz zgromadzone zanieczyszczenia ręcznie lub przy pomocy odkurzacza i wytrzyj filtr szmatką zbierającą kurz. Co jakiś po usunięciu kurzu opłucz filtr pod bieżącą wodą i poczekaj do jego całkowitego wyschnięcia przed ponownym zamontowaniem.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media