Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Flaga

  Producent

  Rodzaj produktu

  Środki do czyszczenia i odkamieniania żelazka

  Środki do czyszczenia i odkamieniania żelazka(Liczba produktów: 2)

  Żelazko, jak każdy sprzęt domowy, wymaga odpowiedniej konserwacji. Szczególnie istotne dla utrzymania go w dobrej kondycji jest czyszczenie oraz odkamienianie. Podobnie jak czajniki elektryczne czy ekspresy ciśnieniowe, żelazka mają ciągłą styczność z wodą. Podczas jej podgrzewania wytrąca się kamienny osad. Dzieje się tak, ze względu na zawartość minerałów, takich jak wapń i magnez. Jest ona szczególnie wysoka w twardej wodzie. To problem znany z wielu gospodarstw domowych. Biały nalot z czasem coraz bardziej się nabudowuje, obniżając wydajność żelazka. Zwiększa się jednocześnie zużycie energii, a także ryzyko awarii urządzenia. Aby odpowiednio zadbać o żelazko, warto zaopatrzyć się w preparaty do czyszczenia i odkamieniania. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne produkty przeznaczone do tego celu. Wszystkie oferowane środki cechują się wysoką jakością i skutecznością. Wśród nich znajdziesz takie marki jak Whirlpool, Miele, Electrolux czy AEG.

  Czyste żelazko – czyste ubrania

  W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wyselekcjonowane, sprawdzone i skuteczne produkty. Preparaty do czyszczenia żelazka dostępne są w różnej postaci. W sklepie znajdziesz profesjonalne płyny oraz tabletki odkamieniające stworzone specjalnie z myślą o żelazkach. Dostępne są także specjalne wkłady antywapienne, np. marki AEG, eliminujące szkodliwy mineralny osad.

  Większość z nich to produkty uniwersalne, co oznacza, że mogą być bezpiecznie stosowane w żelazkach różnych marek. Część z nich jest przeznaczona także do zwalczania kamienia w stacji parowej, a także w mopach parowych.

  Jak odkamienić żelazko?

  Istnieje kilka sposobów na odkamienianie żelazka. Wśród nich można natknąć się na domowe sposoby z użyciem octu lub kwasku cytrynowego. To sposoby, które bywają kłopotliwe, jak w przypadku octu, ze względu na mocny zapach. Z kolei kwasek cytrynowy nie może być stosowany w części urządzeń.

  Z pomocą przychodzą jednak profesjonalne środki do czyszczenia i odkamieniana stopy żelazka. Są one bezpieczne dla urządzenia, skuteczne oraz łatwe w użyciu.

  Najczęściej wlewa się płyn lub rozpuszczone tabletki do zbiornika na wodę w żelazku. Następnie należy spryskiwać parę wodną (najlepiej nad zlewem). W ten sposób pozbędziemy się kamienia z wnętrza urządzenia oraz oczyścimy otwory, przez które wydostaje się para.

  Eliminacja kamiennego osadu usprawni pracę żelazka. Prasowanie będzie wydajne oraz energooszczędne, a żelazko odpowiednio chronione i czyste. To z kolei pozwoli na komfortowe i bezawaryjne korzystanie z urządzenia przez długi czas.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media