Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Podkategoria

  Produkty w promocji

  Liczba wkładów w zestawie

  Wysokość

  Średnica

  Powierzchnia filtracji

  Waga materiału filtrującego

  Wydajność (w miesiącach)

  Wydajność filtra (w litrach)

  Szerokość

  Ciśnienie min. / max.

  Wydajność (w dniach)

  Głębokość

  Ciśnienie pracy ekspresu

  Waga tabletki (g)

  Butelka (ml)

  Moc ogrzewacza

  Prąd znamionowy

  Wtyczka przyłączeniowa

  Znamionowy pobór mocy

  Bezpiecznik automatyczny

  Nabłyszczacz do zmywarki

  Nabłyszczacz do zmywarki

  Jeśli chcesz, by Twoje naczynia były nie tylko czyste, ale również idealnie lśniące, stosuj regularnie profesjonalny nabłyszczacz do zmywarki. Płyny dostępne w naszym sklepie nadają naczyniom doskonały połysk, uzupełniając działanie tabletek do zmywarki i soli. Środki renomowanych marek eliminują osady z twardej wody, które powodują matowienie naczyń. Dzięki nim uzyskasz efekt połysku bez zacieków i białego nalotu. Przywrócisz blask nawet starym, zmatowiałym talerzom, garnkom czy sztućcom. Nabłyszczacze do zmywarek pozostawiają przyjemny zapach i przyspieszają schnięcie naczyń. Dzięki czemu możesz je wyjąć znacznie szybciej po zakończonej pracy urządzenia, bez konieczności wycierania. Po otwarciu drzwi zmywarki poczujesz świeży aromat. Istotną zaletą tego rodzaju preparatów jest eliminacja tłuszczu, który może osadzać się w filtrach, rurach i innych częściach wewnętrznych urządzenia.

  Sposób na lśniące naczynia!

  Nabłyszczacze do zmywarek są niezbędne, jeśli chcesz cieszyć się czystymi i lśniącymi naczyniami. Użycie tego produktu jest bardzo szybkie i łatwe. Wlew płynu znajduje się z reguły na drzwiach zmywarki po jej wewnętrznej stronie tuż obok zamykanej komory na tabletkę. Miejsce na płyn może się różnić w zależności od modelu urządzenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego urządzenia. Nabłyszczacz należy wlać przed uruchomieniem zmywania. Możesz stosować go za każdym razem lub wtedy, gdy chcesz osiągnąć efekt nabłyszczania i pielęgnacji.

  Uniwersalna i skuteczna formuła każdego preparatu

  Oferowane nabłyszczacze są całkowicie uniwersalne, co oznacza, że mogą być stosowane bezpiecznie w każdej zmywarce. Niezależnie, czy jesteś posiadaczem zmywarki Whirlpool, Beko, Electrolux, Bosch, czy innej marki, możesz korzystać z płynu w swoim urządzeniu. W każdym przypadku osiągniesz profesjonalny efekt idealnie czystych i połyskujących naczyń.

  Social media