Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Produkty w promocji

  Liczba wkładów w zestawie

  Wysokość

  Średnica

  Powierzchnia filtracji

  Waga materiału filtrującego

  Wydajność (w miesiącach)

  Wydajność filtra (w litrach)

  Szerokość

  Ciśnienie min. / max.

  Wydajność (w dniach)

  Głębokość

  Ciśnienie pracy ekspresu

  Waga tabletki (g)

  Butelka (ml)

  Moc ogrzewacza

  Prąd znamionowy

  Wtyczka przyłączeniowa

  Znamionowy pobór mocy

  Bezpiecznik automatyczny

  Odświeżacz zapachu do zmywarki

  Odświeżacz zapachu do zmywarki

  Odświeżacze zapachu do zmywarek to łatwy i skuteczny sposób na zniwelowanie mocnych zapachów i pozostawienie przyjemnego aromatu. Pozostałe na naczyniach zabrudzenia mogą być źródłem mocnych woni. Stosując praktyczne i wydajne zawieszki, każdemu otwarciu drzwi urządzenia będzie towarzyszył świeży cytrusowy lub oceaniczny powiew. Wystarczy zawiesić odświeżacz w zmywarce przy pomocy praktycznego uchwytu. Większość dostępnych na rynku odświeżaczy dobrych marek, w tym WPRO (Whirlpool) i Electrolux wystarcza aż na 50-60 cykli zmywania. Jeśli raz dziennie uruchamiasz zmywarkę, to zawieszka będzie skutecznie działała nawet do dwóch miesięcy, stopniowo uwalniając odświeżający płyn. Dla wzmocnienia efektu świeżości i utrzymania zmywarki w optymalnej kondycji zalecamy regularne stosowanie profesjonalnych środków czyszczących i odkamieniaczy do zmywarek, które również znajdziesz w naszym sklepie. Odświeżacze w formie zawieszki są uniwersalne, pasują do wszystkich zmywarek, niezależnie od marki.

  Zmywarka bez nieprzyjemnego zapachu

  W niektórych gospodarstwach domowych zmywarka nie jest uruchamiana codziennie, ponieważ nie ma takiej potrzeby. Zebrane po jednym dniu naczynia nie zapełniają urządzenia, więc włączenie programu zmywania nie jest ekonomiczne. Jednak, jeśli przez kilka dni zbieramy brudne szkło i inne akcesoria, ze zmywarki może wydzielać się nieprzyjemny zapach.

  Jak usunąć brzydki zapach ze zmywarki?

  Rozwiązaniem tego problemu są odświeżacze powietrza zawieszane we wnętrzu tego sprzętu AGD. Dzięki nim otwarcie zmywarki nie będzie nam się już kojarzyło z nieprzyjemnością, ale ze świeżymi i orzeźwiającymi zapachami. Dostępne w naszym sklepie zawieszki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami bez względu na ich markę oraz rozmiar. Wystarczają nawet na 60 cykli zmywania, czyli na kilka miesięcy, jeśli urządzenie będzie uruchamiane co 2-3 dni. W ofercie posiadamy produkty renomowanego producenta AGD oraz środków czyszczących Whirlpool.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media