Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Butelka filtrująca Brita Fill&Go Vital (różowa)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Kolor: różowy
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wskaźnik zużycia filtra: brak
Pojemność: 0,6 l
Liczba filtrów w zestawie: 1
Wydajność filtra: 150 l
Wymiana po: 4 tygodniach
Certyfikat: PZH
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Butelka filtrująca Brita Fill&Go Vital (różowa)

Oszczędzasz pieniądze i zyskujesz smaczną wodę

*Różowa butelka BRITA fill&go Vital* to ekologiczny zamiennik wody butelkowanej, dzięki któremu oszczędzasz. Filtr w kształcie dysku oczyści kranówkę, a w Twoim portfelu zostaną setki złotych rocznie. Bidon Brita możesz zabrać wszędzie i nie martwić się tym, że nagle zabraknie Ci wody, ponieważ możesz ją uzupełnić w szkole, w restauracji, na stacji benzynowej i w wielu innych miejscach.

Zalety butelki filtrującej Brita:

* Filtr zmniejsza ilość chloru i innych substancji negatywnie wpływających na smak. * Jeden dysk działa do 4 tygodni. * Znacznie tańsze niż kupowanie wody w sklepie. * Ekologiczne rozwiązanie pozwalające na zmniejszenie ilości plastikowych odpadów. * Produkt łatwy w czyszczeniu i *przeznaczony do mycia w zmywarce.* * Niemiecka jakość, produkt wykonany z wytrzymałych materiałów, które nie zawierają bisfenolu A (BPA). * Innowacyjna technologia MicroDisc.

Delektuj się smaczną wodą, gdziekolwiek jesteś

Butelka wielokrotnego użytku BRITA fill&go Vital *jest idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych,* które rozumieją potrzebę prawidłowego nawodnienia swojego organizmu. Niezależnie od tego, czy jesteś w samochodzie, w pociągu, w metrze czy jedziesz rowerem - z nowatorską technologią filtrującą BRITA - możesz cieszyć się świeżą, filtrowaną wodą o wyśmienitym smaku, wszędzie, gdzie tylko poczujesz pragnienie

Węgiel aktywny – substancja filtrująca

Butelka Brita Vital została wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które możesz użytkować przez bardzo długi czas. Wewnątrz ustnika montowany jest *okrągły wkład,* który oczyszcza wodę. Zawarty w nim węgiel aktywny zatrzymuje szkodliwe związki oraz fragmenty piasku lub rdzy, pozostawiając w wodzie cenne minerały. Filtr należy wymieniać co 4 tygodnie. Do butelki *dołączony jest jeden wkład Brita MicroDisc.*

Nie kupuj butelki wody za każdym razem, kiedy poczujesz pragnienie

Ciesz się świeżo przefiltrowaną wodą BRITA i jednocześnie zadbaj o środowisko. Butelka BRITA fill&go Vital *nie zawiera bisfenolu A (BPA)* i jest Twoją ekologiczną, praktyczną oraz wydajną alternatywą dla wody w jednorazowych butelkach. Pomaga ograniczyć ilość plastikowych odpadów, a Ty możesz zapomnieć o dźwiganiu ciężkich zgrzewek ze sklepu.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media