Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Butelka filtrująca DAFI 0,7L +2 (waniliowa)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Kolor: żółty
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wskaźnik zużycia filtra: kod QR
Pojemność: 0,7 l
Liczba filtrów w zestawie: 2
Wydajność filtra: 150 l
Wymiana po: 1 miesiącu
Możliwość mycia w zmywarce: nie
Certyfikat: PZH
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Butelka filtrująca DAFI 0,7L +2 (waniliowa)

Butelka Dafi filtrująca wodę

Butelka filtrująca Dafi w kolorze waniliowym pozwala filtrować wodę kranową wszędzie, gdzie się znajdujesz – w szkole, na siłowni, w pracy, kinie czy podczas podróży. Dzięki temu oszczędzasz, chronisz środowisko oraz zapominasz o pragnieniu i dbasz o prawidłowe nawodnienie. Wypróbuj ten sposób i *zacznij swoją przygodę z filtracją wody!* Ten zestaw to również idealny *pomysł na prezent.* W pakiecie znajduje się butelka Dafi o pojemności 0,7 l oraz 2 wymienne wkłady.

Butelka filtrująca Dafi idealna na siłownię!

Butelka Dafi 0,7 l to jeden z *najpopularniejszych bidonów filtrujących w naszym kraju.* Jest ceniony za ergonomiczny kształt, wygodny ustnik i łatwość użytkowania. Duża pojemność pozwala mieć przy sobie zawsze zapas wody. To idealny rozmiar bidonu na siłownię, wycieczkę rowerową lub w podróż. Dodatkowo nakrętka i filtr w kolorze waniliowym wyglądają minimalistycznie oraz stylowo.

Butelka z filtrem z bezpiecznego tworzywa

Bidon na wodę Dafi został wyposażony w *wygodny, silikonowy uchwyt,* który ułatwia transport. Butelkę wykonano z wysokiej jakości tworzyw sztucznych pozbawionych BPA. Natomiast materiał filtrujący (węgiel aktywny) jest w pełni bezpieczny i naturalny. Wszystko to sprawia, że butelka z filtrem Dafi to rozwiązanie na długi czas, o ile regularnie wymieniamy wkłady.

2 filtry węglowe do butelki Dafi - zestaw

Do butelki dołączono 2 kompatybilne filtry węglowe. Każdy z nich należy wymienić po oczyszczeniu 150 litrów wody lub około miesiącu użytkowania. Regularność pozwoli zachować najlepsze właściwości cieczy. Woda jest oczyszczana na bieżąco podczas picia. Po przechyleniu butelki przepływa ona przez filtr. *Wkład usuwa niepożądane substancje,* takie jak chlor czy zabrudzenia mechaniczne. Dzięki temu kranówka smakuje i pachnie lepiej.

Zalety butelek Dafi i filtracji wody:

* Możesz uzupełnić wodę w wielu miejscach. * Nie musisz wydawać pieniędzy na kupowanie jej w sklepie. * *Redukujesz ilość trafiającego do środowiska plastiku.* * Dbasz o nawodnienie w każdych warunkach. * Bidony filtrujące Dafi to *polski produkt.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media