Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Butelka filtrująca do wody kranowej DAFI 0.5L (pomarańczowa) +11 filtrów +6 nakrętek

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Kolor: pomarańczowy
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wskaźnik zużycia filtra: kod QR
Pojemność: 0,5 l
Liczba filtrów w zestawie: 11
Wydajność filtra: 150 l
Wymiana po: 1 miesiącu
Możliwość mycia w zmywarce: nie
Certyfikat: PZH
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Butelka filtrująca do wody kranowej DAFI 0.5L (pomarańczowa) +11 filtrów +6 nakrętek

Butelka Dafi 0,5 litra – miej wodę przy sobie

Butelka filtrująca niewątpliwie przydaje się nam każdego dnia. Możemy ją zabrać nie tylko na siłownię albo spacer, ale też do szkoły, na uczelnię, do kina, w podróż itp. To również *idealny bidon na lotnisko.* Butelka z filtrem Dafi pozwoli nam zapomnieć o kupowaniu wody w sklepach. To oszczędność i ochrona środowiska.

Butelka Dafi z zestawem filtrów

Ten zestaw butelki Dafi z filtrami wyróżnia się dużą liczbą wkładów oraz dodatkowych nakrętek. Do pakietu dołączono *aż 11 filtrów w kolorze pomarańczowym oraz 6 takich zakrętek.* Biorąc pod uwagę wydajność jednego wkładu, czyli 150 litrów lub 30 dni – taki zapas wystarczy nam prawie na rok. Warto kupić butelkę Dafi z zestawem filtrów i nie martwić się tym, że wkrótce nam ich zabraknie.

Idealny bidon do filtrowania wody

Butelka Dafi ma opływowy, ergonomiczny kształt, który pozwala wygodnie i pewnie ją chwycić. Ustnik jest szczelny i posiada praktyczną pokrywę, aby się nie brudził. Ponadto obok korka znajduje się uchwyt, który pozwala zawiesić bidon z wodą przy pasku lub plecaku. Wykonany został z tworzyw sztucznych *bez dodatku bisfenolu A.* Może być to zatem *butelka filtrująca dla dzieci.*

Filtr do butelki Dafi w kolorze pomarańczowym

Każdy z zestawu filtrów do butelek Dafi został wykonany *z bloku węgla aktywnego.* Jest to znany i bezpieczny materiał filtrujący, który pochodzi z procesu spalania łupin orzechów kokosowych. Filtr do bidonu Dafi usuwa z wody drobinki zanieczyszczeń, niektóre metale ciężkie, chlor oraz inne niebezpieczne substancje. Dodatkowo *poprawia on smak i zapach wody.*

Korzyści użytkowania butelek Dafi:

* *oszczędzasz pieniądze* (rezygnujesz z kupowania wody w sklepie), * chronisz środowisko (poprzez redukcję jednorazowego plastiku), * oczyszczasz wodę kranową zdatną do picia w każdych warunkach, * filtr *zostawia w wodzie wapń i magnez* – niezbędne dla prawidłowego rozwoju.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media