Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Butelka filtrująca i nawadniająca Philips GoZero Adventure AWP2722LIR/10 (limonka)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Kolor: limonkowy
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wskaźnik zużycia filtra: brak
Pojemność: 0,59 l
Liczba filtrów w zestawie: 1
Wydajność filtra: 100 l
Wymiana po: 1 miesiącu
Możliwość mycia w zmywarce: tak (oprócz filtra)
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Butelka filtrująca i nawadniająca Philips GoZero Adventure AWP2722LIR/10 (limonka)

Butelka filtrująca Philips o pojemności 590 ml

Firma Philips to nie tylko najwyższej jakości sprzęty AGD i RTV. To również akcesoria i gadżety przydające się na co dzień. Tak jak np. butelka filtrująca Philips GoZero Fitness AWP2722LIR/10, która pomaga dbać o *prawidłowe nawodnienie i ochronę środowiska.* Wypróbuj ją i poznaj zalety filtracji wody poza domem.

Nawadniaj się w każdym miejscu

Zaletą butelki filtrującej Philips jest to, że możesz zabrać ją wszędzie – na siłownię, do kina, restauracji, szkoły, pracy, na wycieczkę i w wiele innych miejsc. W każdym z nich możesz ją również ponownie napełnić. To dlatego, że *filtr umieszczony w jej wnętrzu oczyszcza wodę kranową* i poprawia jej smak. Dzięki temu możesz zrezygnować z kupowania wody w sklepach.

Bezpieczny materiał

Butelka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego LDPE bez dodatku bisfenolu A. *Limonkowy kolor* ożywi wiele sportowych (i nie tylko) stylizacji. Pojemność butelki bez filtra wynosi *590 ml,* więc idealnie sprawdzi się na co dzień – nie będzie zbyt ciężka, a jednocześnie wystarczy na długo.

Filtracja wody

Jeden filtr dołączony do butelki to miesiąc oczyszczania wody. W tym czasie będzie usuwał z kranówki 99% chloru oraz inne zabrudzenia i substancje wpływające na jej smak oraz jakość. Po zużyciu należy wymienić wkład na nowy. Dodatkowym zabezpieczeniem jest korek, który *chroni ustnik przed kurzem i innymi zabrudzeniami z powietrza.*

Przyczyń się do ochrony środowiska

Z własną butelką filtrującą wodę możesz wpłynąć na środowisko. Jak? Wystarczy, że *ograniczysz kupowanie jednorazowego plastiku,* w którym sprzedawana jest woda w sklepach. Dzięki temu na wysypiska trafi mniej śmieci, które są zagrożeniem dla ekosystemu. To również korzyść dla Ciebie, ponieważ oszczędzasz pieniądze.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media