Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Butelka filtrująca wodę Aquaphor City 500ml (niebieska)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Kolor: niebieski
Materiał wykonania: Tritan®
Wskaźnik zużycia filtra: brak
Pojemność: 0,5 l
Liczba filtrów w zestawie: 1
Wydajność filtra: 150 l
Wymiana po: 1 miesiącu
Możliwość mycia w zmywarce: nie
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Butelka filtrująca wodę Aquaphor City 500ml (niebieska)

Butelka Aquaphor City – bidon nie tylko do miasta

Zabierz wodę i uzupełniaj ją tam, gdzie chcesz, a przy okazji oszczędzaj i chroń środowisko! Poznaj *nowoczesną, wytrzymałą i praktyczną butelkę filtrującą Aquaphor City.* Z nią zapomnisz o pragnieniu i oczyścisz wodę kranową w wielu miejscach, m.in.: w kinie, restauracji, na siłowni, uczelni, lotnisku lub w pracy. Butelka ma pojemność *0,5 litra,* dzięki czemu nie będzie zbyt ciężka, a jednocześnie pozwoli zaspokoić pragnienie.

Wytrzymały Tritan

Butelka City firmy Aquaphor została wykonana z solidnego i bardzo mocnego tworzywa, jakim jest Tritan®. Materiał ten *nie zawiera bisfenolu A,* a jego użytkowanie jest bezpieczne. Dzięki temu butelka filtrująca jest wyjątkowo wytrzymała na zarysowania i uderzania. Sprawdzi się podczas uprawiania sportu oraz w podróży. Szczelny, zamykany korek jest zabezpieczeniem, które pozwala swobodnie przenosić ten bidon filtrujący w torbie lub plecaku.

Wygoda użytkowania

Butelka filtrująca Aquaphor ma typowo sportowy wygląd. Ustnik wygodnie otworzymy jedną ręką, a *doczepiony sznurek* zapobiega zgubieniu. *Intensywny niebieski kolor* przyciąga wzrok i pasuje do wielu rzeczy. Umieszczona z boku butelki *miarka* pozwala śledzić ilość wypijanych mililitrów wody. Butelkę łatwo wyczyścisz, a wymiana filtrów jest bardzo szybka.

Filtr w zestawie

Do butelki dołączono filtr, który *może oczyścić aż 150 litrów wody kranowej.* Nie tylko poprawi on jej smak, ale również usunie z cieczy niebezpieczne substancje. We wkładzie zatrzymane zostaną: chlor, piasek, kurz, alergeny oraz metale ciężkie. Dzięki temu *woda jest smaczniejsza i zdrowsza,* a Ty dostarczasz do swojego organizmu niezbędną porcję minerałów.

Oszczędzaj z Aquaphor!

*Zapomnij o ciągłym kupowaniu wody w sklepie!* Teraz możesz uzupełniać swoją butelkę filtrującą Aquaphor City w każdym miejscu. To podwójna oszczędność, ponieważ oprócz ochrony portfela, dbasz również o środowisko. Jeden bidon może być użytkowany długo, a w tym czasie rezygnujesz z jednorazowego plastiku, który szybko trafiłby na wysypiska śmieci.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media