Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Dysk czyszczący Tassimo Bosch T-disk 576836 + tabletki odkamieniające 311530 TCZ6004

Pasuje do wybranych ekspresów: Tassimo
Zawartość zestawu: odkamieniacz
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Dysk czyszczący Tassimo Bosch T-disk 576836 + tabletki odkamieniające 311530 TCZ6004

Dobry zestaw do ekspresu Bosch Tassimo

Każdego dnia Twój ekspres jest wystawiany na działanie szkodliwych substancji, takich jak tłuszcze, osady czy kamień. Wiele z nich może mieć wpływ zarówno na sprawność działania Twojego urządzenia, jak i na smak napojów. Aby zapobiec awariom i poprawić właściwości kaw należy odpowiednio dbać o sprzęt. By Ci w tym pomóc, przygotowano *praktyczny zestaw* zawierający dysk czyszczący Tassimo oraz tabletki do odkamieniania ekspresu Bosch.

Kompleksowo zadbaj o ekspres

Odkamienianie i czyszczenie ekspresu to prawdopodobniej *dwa najistotniejsze procesy* jego pielęgnacji. Oba należy przeprowadzać w regularnych odstępach czasu, by Twoje urządzenie działało możliwie najlepiej, a napoje zawsze zachwycały smakiem. Dzięki proponowanemu pakietowi Bosch Tassimo stanie się to zawsze szybkie i łatwe. Poznaj elementy zestawu i przekonaj się o ich dobrym działaniu.

Dysk czyszczący Tassimo

Dysk serwisowy Tassimo jest produktem o właściwościach czyszczących. Dobrze poradzi sobie z wieloma zabrudzeniami, które powstają w skutek parzenia kawy. Z nim szybko zapomnisz o tłuszczach, osadach i podobnych zanieczyszczeniach. Użytkowanie dysku jest bowiem *bardzo łatwe.* Wystarczy umieścić go w otworze na kapsułkę, upewnić się, że w zbiorniku znajduje się woda i nacisnąć odpowiedni przycisk. Gotowe!

Tabletki odkamieniające Bosch

Osad wapienny wytrącający się z wody to jedna z najbardziej szkodliwych substancji dla ekspresu. Na szczęście odkamieniacz Tassimo TCZ6004 w tabletkach *skutecznie usunie kamień na długo.* Dzięki temu Twoje urządzenie lepiej wykorzysta pobieraną energię i przygotuje smaczniejsze napoje. Zastosowanie tego środka nie jest skomplikowane. Należy umieścić dwie tabletki w zbiorniku wody, włożyć dysk serwisowy i rozpocząć automatyczny proces. Sprzęt odkamieni się niemal błyskawicznie!

Dopasowane do Twojego ekspresu kapsułkowego

Oferowany zestaw zawiera produkty przystosowane *do stosowania w ekspresach kapsułkowych Bosch Tassimo.* Dysk czyszczący i odkamieniacz sprawią, że dbanie o ekspres stanie się dziecinnie proste. Jeśli chcesz zapewnić sobie dodatkowy zapas detergentów, wypróbuj też tabletki do czyszczenia ekspresu Bosch, które znajdziesz w naszym sklepie. Pakiet jest *kompatybilny* z ekspresami Bosch Tassimo: My Way, Style, Happy, Sunny, Vivy i innymi.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media