Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Dysk do butelki Fill&Go Vital Brita (3szt.)Dysk do butelki Fill&Go Vital Brita (3szt.)Dysk do butelki Fill&Go Vital Brita (3szt.)
Dysk do butelki Fill&Go Vital Brita (3szt.)Dysk do butelki Fill&Go Vital Brita (3szt.)Dysk do butelki Fill&Go Vital Brita (3szt.)

Dysk do butelki Fill&Go Vital Brita (3szt.)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Kolor: brak
Materiał filtrujący: węgiel aktywny
Wydajność filtra: 150 l
Wymiana po: 4 tygodniach
Liczba filtrów w zestawie: 3
Pasuje do: butelek Brita, karafek Brita
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Dysk do butelki Fill&Go Vital Brita (3szt.)

Filtr do butelek i karafek Brita

Filtracja wody jest możliwa dzięki odpowiednim wkładom. Budowa poszczególnych filtrów, ich wydajność oraz żywotność jest uzależniona nie tylko od producenta, ale również typu urządzenia, do którego pasują. Ten zestaw to trzy filtry Brita MicroDisc fill&go, które są przeznaczone do oczyszczania wody kranowej.

Filtr w kształcie koła

Oferowany wkład Brita MicroDisc pasuje zarówno do butelek tej firmy, jak i karafek, zatem jest to filtr do fill&go Vital oraz Active. Okrągły kształt to cecha charakterystyczna, która pełni nie tylko funkcję estetyczną. Duża powierzchnia wkładu pozwala na szybki przepływ wodyoraz skuteczne usunięcie niepożądanych związków. Montaż filtra jest bardzo prosty i zajmuje kilka sekund, a dokładna instrukcja znajduje się na opakowaniu.

Filtracja węglem aktywnym

Filtr do butelki Brita został wykonany z węgla aktywnego. Pochodzi on z procesu spalania łupin orzechów kokosowych, co oznacza, że jest produktem naturalnym. Jego porowata struktura pozwala na zatrzymywanie szkodliwych substancji, takich jak: pestycydy, herbicydy, zanieczyszczenia mechaniczne oraz chlor. Smak i jakość wody znacznie się poprawiają, a ilość zdrowych minerałów nie zmniejsza się. Kranówka wciąż jest źródłem wapnia i magnezu.

Wydajność zestawu 3 filtrów Brita

Jeden MicroDisc wystarcza maksymalnie na 4 tygodnie lub do oczyszczenia 150 litrów wody. Dokładna wydajność zależy od tego, co nastąpi pierwsze, od jakości wody oraz naczynia, w którym filtrujemy. W oferowanym zestawie znajdują się 3 takie filtry, co oznacza, że mogą one zapewnić nawet 12 tygodni czystej i świeżej wody.

Chroń środowisko z filtrami Brita

Filtracja wody pozwala oszczędzać pieniądze oraz sprawia, że codzienne dbanie o nawodnienie jest prostsze. Nie są to jednak jej jedyne zalety. Ważna jest również ochrona środowiska i redukcja odpadów wynikająca z rezygnacji z wody w jednorazowym plastiku. Dokonując codziennych wyborów, pamiętajmy o naszej planecie i przyszłych pokoleniach.

Opinie o produkcie (3)

Andżelika27.04.2023
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

duża wydajność Polecam

Sylwia23.01.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Polecam

Renata19.09.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Bardzo dobry produkt

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media