Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Dystrybutor wody Brita Optimax FLOW (niebieski) GalaxyDystrybutor wody Brita Optimax FLOW (niebieski) GalaxyDystrybutor wody Brita Optimax FLOW (niebieski) Galaxy
Dystrybutor wody Brita Optimax FLOW (niebieski) GalaxyDystrybutor wody Brita Optimax FLOW (niebieski) GalaxyDystrybutor wody Brita Optimax FLOW (niebieski) Galaxy

Dystrybutor wody Brita Optimax FLOW (niebieski) Galaxy

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Pojemność całkowita: 8,2 l
Pojemność przefiltrowanej wody: 5,2 l
Wskaźnik zużycia filtra: elektroniczny
Model filtra: Brita Maxtra+
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Dystrybutor wody Brita Optimax FLOW (niebieski) Galaxy

Przefiltrowana woda w dużych ilościach

Dystrybutor wody Brita to urządzenie do filtracji. *Imponująca pojemność 8,2 l* sprawia, że idealnie sprawdzi się w biurach lub domach, gdzie jest duże zapotrzebowanie na oczyszczoną wodę. Działanie dystrybutora jest bardzo podobne do działania dzbanków z wkładem. Również tu w lejku umieszczany jest filtr, przez który przesącza się woda. Jest ona od razu oczyszczana i już po chwili może być wypita.

UWAGA: BRITA Flow należy myć wyłącznie ręcznie w zimnej lub letniej wodzie.

Wygoda i estetyka

Dystrybutor jest bardzo *prosty w obsłudze.* Dzięki wygodnemu kranikowi można szybko napełnić szklankę lub czajnik. Ponadto pojemnik wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które są trwałe. Delikatny, niebieski kolor kojarzy się z wodą, ale jest również elegancki i pasuje do wielu pomieszczeń.

Filtry Brita Maxtra+

Dystrybutor Optimax Flow Galaxy jest kompatybilny z filtrami *Brita Maxtra+ Pure Performance lub Brita Maxtra+ Hard Water Expert.* Wybierając wkład należy kierować się twardością wody. Jeżeli jest ona średnio lub mocno twarda warto zdecydować się na drugi filtr spośród wymienionych, ponieważ lepiej ochroni nasze sprzęty AGD przed kamieniem. Ponadto filtry oczyszczają wodę z metali ciężkich, chloru oraz innych zabrudzeń z sieci wodociągowej.

Elektroniczny wskaźnik zużycia filtra

Ten produkt firmy Brita został wyposażony w elektroniczny wskaźnik monitorujący zużycie filtra. Dzięki temu wiesz, kiedy należy wymienić wkład. Jeden filtr Maxtra+ wystarcza nawet na 4 tygodnie lub do przefiltrowania 150 litrów. Jednak jego dokładna żywotność zależy od jakości wody. Ważne jest *regularne wymienianie wkładów,* aby zachować ciągłość filtracji i pełnię bezpieczeństwa.

Ekologiczne rozwiązanie do domu lub biura

Filtracja wody jest *dużo tańszym rozwiązaniem* niż kupowanie jej w plastikowych butelkach. Jest to również lepsze dla środowiska, ponieważ na wysypiska nie trafiają kolejne tony odpadów. Dystrybutor pomoże zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Ułatwi też codzienność poprzez zredukowanie kamienia w czajniku lub uniknięcie dźwigania ciężkich zgrzewek wody.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media