Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Dzbanek filtrujący Aquaphor Standard +1 filtr B100-15 (pomaranczowy)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Model: Standard
Kolor: pomarańczowy
Liczba filtrów w zestawie: 1 szt.
Pojemność całkowita: 2,5 l
Pojemność przefiltrowanej wody: 1,2 l
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wskaźnik zużycia filtra: brak
Kompatybilny z filtrem: Dafi Classic, Dafi Classic Mg+, Dafi Classic pH+, Dafi Classic AGD+, FilterLogic FL-601, Aquaphor B100-15
Możliwość mycia w zmywarce: nie
Sposób napełniania: wlew w pokrywie dzbanka
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Dzbanek filtrujący Aquaphor Standard +1 filtr B100-15 (pomaranczowy)

Dzbanek filtrujący do każdego domu

Woda z naszych wodociągów w większości przypadków nadaje się do picia po przeprowadzeniu procesu domowej filtracji w dzbanku. Wykorzystujmy tę możliwość i *nie przepłacajmy za wodę butelkowaną ze sklepu.* Jednocześnie w ten sposób możemy chronić środowisko, ponieważ nie produkujemy zbędnych, plastikowych odpadów. Przy procesie filtracji pomocny będzie dzbanek filtrujący Aquaphor Standard.

Nowoczesny design

Dzbanek Standard wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i opływowym kształtem. Minimalistyczny design pozwala ustawić naczynie zarówno w domowej kuchni, jak i w biurze. Wyrazisty, pomarańczowy kolor zachęca, szczególnie młodszych użytkowników, do sięgania po wodę. Dzbanek wykonano z trwałych tworzyw sztucznych, które mogą być użytkowane przez długi czas. *Uchylna pokrywa z systemem Flip-top znacznie ułatwia użytkowanie* i umożliwia napełnienie dzbanka, trzymając go jedną ręką.

Optymalna pojemność

*Pojemność całkowita oferowanego dzbanka wynosi 2,5 litra wody,* co pozwoli nam jednorazowo uzyskać 1,2 litra wody przefiltrowanej. To rozmiar, który sprawdzi się w przypadku osób lubiących sięgać po oczyszczoną wodę lub przygotowywać z niej napoje. Jeśli chcesz na jej bazie przygotowywać posiłki, wybierz większy dzbanek Aquaphor.

Klasyczny filtr wody

Dzbanek Standard jest kompatybilny z jednym z najpopularniejszych typów wkładów na rynku, czyli pionowym filtrem Classic. Do naczynia *dołączony jest jeden wkład Aquaphor B15 Standard,* który usuwa z wody rdzę, piasek, chlor, zanieczyszczenia organiczne oraz metale ciężkie. Mieszanka filtrująca znajdująca się wewnątrz filtra składa się z węgla aktywnego, żywicy jonowymiennej oraz innowacyjnego włókna Aqualen. Wszystkie składniki są bezpieczne dla zdrowia.

Wydajność standardowego wkładu

Jeden filtr Aquaphor Standard może wystarczyć na 2 miesiące użytkowania lub do oczyszczenia maksymalnie 170 litrów wody. Wszystko zależy od tego jaka woda płynie w Twoim kranie. Filtr działa najlepiej w przypadku jej średniego stopnia twardości (do 200 mg/l). Po zużyciu filtra *bardzo łatwo wymienisz go na nowy.* Do dzbanka pasują również wkłady Dafi Classic oraz Brita Classic.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media