Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Dzbanek filtrujący Brita Marella Cool +3 filtry Maxtra Plus (biały)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Model dzbanka: Marella Cool
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Typ wkładu filtrującego (dzbanki): Brita Maxtra
Liczba wkładów w zestawie: 3
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Dzbanek filtrujący Brita Marella Cool +3 filtry Maxtra Plus (biały)

Dzbanek filtrujący wodę Brita

Dzbanek filtrujący oczyszcza wodę kranową i sprawia, że jest ona zdrowsza i smaczniejsza. Takie rozwiązanie jest coraz częściej wykorzystywane w gospodarstwach domowych oraz w biurach, ponieważ *jest wygodne i pozwala oszczędzić setki złotych w skali roku.* Wypróbuj dzbanek Brita Marella Cool i poznaj zalety filtracji wody.

Filtracja wody w dzbanku

Dzbanek filtrujący składa się ze zbiornika głównego oraz lejka, w którym umieszczany jest filtr. Woda po napełnieniu przesącza się przez filtr i właśnie wtedy jest oczyszczana. Niepożądane substancje *zostają zatrzymane w materiale filtrującym.* Proces oczyszczenia dzbanka wody trwa od kilkudziesięciu sekund do maksymalnie kilku minut.

Zalety dzbanka Brita Marella Cool:

* optymalna pojemność sprawdzająca się na co dzień – *2,4 l,* * wygodna pokrywa z *uchylnym wiekiem* ułatwiająca napełnianie, * mieści się na drzwiach lodówki, * wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, * estetyczna i nowoczesna pokrywa w kolorze *białym,* * *elektroniczny wskaźnik zużycia filtra* przypominający o konieczności wymiany wkładu.

Zestaw filtrów Brita Marella Plus

Do dzbanka dołączone są *3 kompatybilne z nim filtry Brita Marella Plus.* Wewnątrz każdego wkładu znajduje się mieszanka z aktywnego węgla oraz żywicy jonowymiennej. Są to skuteczne oraz bezpieczne materiały, które usuną z wody wiele niebezpiecznych substancji. We wkładzie zatrzymane zostają niektóre metale ciężkie, cząsteczki chloru oraz minerałów odpowiedzialnych za osadzanie się kamienia. Jeden wkład może być używany przez *około miesiąc lub do oczyszczenia 150 litrów wody* – należy go wymienić po tym, co nastąpi pierwsze.

Czy warto używać dzbanka filtrującego?

Dzbanek filtrujący Brita to przede wszystkim *ochrona środowiska.* Dzięki niemu nie kupujesz wody w jednorazowym plastiku i nie generujesz niepotrzebnych odpadów. Ponadto oszczędzasz pieniądze i unikasz dźwigania ciężkich zgrzewek. Stosowanie filtrów to również ochrona Twoich sprzętów AGD przed kamieniem. Dzbanek filtrujący to zdecydowanie opłacalne rozwiąznie!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media