Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Dzbanek filtrujący Dafi Astra LED + 1 filtr Mg+ Unimax + bidon (stal) +10 filtrów Unimax
Dzbanek filtrujący Dafi Astra LED + 1 filtr Mg+ Unimax + bidon (stal) +10 filtrów Unimax

Dzbanek filtrujący Dafi Astra LED + 1 filtr Mg+ Unimax + bidon (stal) +10 filtrów Unimax

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Model: Astra LED
Kolor: szary
Liczba filtrów w zestawie: 11 szt.
Pojemność całkowita: 3,0 l
Pojemność przefiltrowanej wody: 1,5 l
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wskaźnik zużycia filtra: LED
Kompatybilny z filtrem: Brita Maxtra+, Dafi Unimax, Dafi Unimax Mg+, FilterLogic FL-402, Aquaphor B100-25, Aquaphor B100-25 Mg+
Możliwość mycia w zmywarce: tak (oprócz pokrywy)
Sposób napełniania: wlew w pokrywie dzbanka
W magazynie:niedostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Dzbanek filtrujący Dafi Astra LED + 1 filtr Mg+ Unimax + bidon (stal) +10 filtrów Unimax

Dzbanek filtrujący Dafi

Dzbanek z filtrem Dafi to prosty i wygodny sposób na oczyszczanie kranówki. Produkt pozwala zrezygnować z wody butelkowanej, co przyczynia się do oszczędności finansowych i zmniejszonej produkcji plastikowych odpadów. Korzystanie z akcesorium filtrującego Dafi ma zatem wiele zalet. Pokrywa przedstawionego naczynia ma kolor stalowy, a dzbanek pomieści jednorazowo 1,5 l przefiltrowanej wody.

Dzbanek Dafi Astra LED

Dafi Astra LED jest wyposażony w wygodny uchwyt, który ułatwia przenoszenie go. Dodatkowym udogodnieniem jest wskaźnik zużycia LED Sensor. Dioda umieszczona na pokrywie poinformuje Cię o stanie filtra za pomocą różnych kolorów. Gdy zacznie świecić się na żółto, będziesz wiedzieć, że zbliża się termin wymiany wkładu. Czerwony kolor diody oznacza konieczność zastąpienia zużytego filtra nowym egzemplarzem.

Filtr Dafi Unimax i wkład magnezowy Unimax Mg+

W zestawie znajduje się 10 filtrów Dafi Unimax i 1 filtr Unimax Mg+, który dodatkowo wzbogaca wodę w cenny dla organizmu magnez! Woda przefiltrowana przez zwykły wkład sprawdzi się podczas gotowania, ponieważ dzięki wymianie jonów wapń i magnez zostają zneutralizowane, a kamień nie osadza się w czajnikach i garnkach. Natomiast wody oczyszczonej przez filtr magnezowy nie należy wykorzystywać w AGD, gdyż wysoka zawartość minerału może przyczynić się do budowania osadu kamiennego wewnątrz urządzeń.

Filtry do dzbanka Dafi

Jeden filtr Unimax lub Unimax Mg+ może wystarczyć do oczyszczenia nawet 150-200 litrów wody. Dokładna wydajność zależy od jakości cieczy w naszym kranie. Filtr Unimax Mg+ wykorzystuje działanie węgla aktywnego, a Unimax – węgla i żywicy jonowymiennej. Są to w pełni bezpieczne substancje, które zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością i nie szkodzą naszemu zdrowiu. Wkłady są wolne od bisfenolu A oraz posiadają atest PZH.

Dzbanek Dafi z filtrami Unimax i Unimax Mg+

Filtr Dafi Unimax / Unimax Mg+ umieszczany jest w dzbanku wewnątrz lejka. Przepływająca woda jest na bieżąco filtrowana, a niebezpieczne substancje zostają zatrzymane wewnątrz wkładu. Należą do nich metale ciężkie, chlor, piasek, rdza oraz inne związki. Dzięki temu woda staje się zdrowsza i smaczniejsza, a Ty oszczędzasz i chronisz środowisko.

Bidon na wodę w zestawie

Do zestawu dołączony został bidon na wodę. To bardzo przydatny gadżet, który z pewnością wykorzystamy na co dzień. Tę wielorazową butelkę możemy napełnić przefiltrowaną wodą i zabrać ze sobą wszędzie – do pracy, na wycieczkę, siłownię, w podróż itd. Butelka została wykonana z tworzyw sztucznych pozbawionych BPA, a kolor ustnika jest dobierany losowo.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:niedostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media