Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Dzbanek filtrujący Dafi Mila LED +6 filtrów Unimax (stalowy)Dzbanek filtrujący Dafi Mila LED +6 filtrów Unimax (stalowy)Dzbanek filtrujący Dafi Mila LED +6 filtrów Unimax (stalowy)
Dzbanek filtrujący Dafi Mila LED +6 filtrów Unimax (stalowy)Dzbanek filtrujący Dafi Mila LED +6 filtrów Unimax (stalowy)Dzbanek filtrujący Dafi Mila LED +6 filtrów Unimax (stalowy)

Dzbanek filtrujący Dafi Mila LED +6 filtrów Unimax (stalowy)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Model: Mila LED
Kolor: stalowy
Liczba filtrów w zestawie: 6 szt.
Pojemność całkowita: 3,0 l
Pojemność przefiltrowanej wody: 1,5 l
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wskaźnik zużycia filtra: LED
Kompatybilny z filtrem: Brita Maxtra+, Dafi Unimax, Dafi Unimax Mg+, FilterLogic FL-402, Aquaphor B100-25, Aquaphor B100-25 Mg+
Możliwość mycia w zmywarce: tak (oprócz pokrywy)
Sposób napełniania: wlew w pokrywie dzbanka
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Dzbanek filtrujący Dafi Mila LED +6 filtrów Unimax (stalowy)

Szary dzbanek filtrujący wodę + 6 wkładów

Mila LED to praktyczny dzbanek Dafi, będący połączeniem wygodnego użytkowania z uniwersalnym designem. Jest idealnym wyborem dla osób, które chcą zatroszczyć się o środowisko, zminimalizować ilość plastikowych odpadów oraz oszczędzić pieniądze. Co więcej, kranówka filtrowana przez specjalny wkład stanie się czysta, zdrowa i smaczna! Pojemność całkowita dzbanka wynosi 3 l, a pojemność przefiltrowanej wody – 1,5 l. Oferowany artykuł jest przezroczysty i ma pokrywę w kolorze stalowym.

Dzbanek filtrujący z wkładem Unimax

Jednym z najważniejszych atutów dzbanka z filtrem Dafi jest jego funkcjonalność. Dzięki uchylnej pokrywce z zamkniętym typem wlewu łatwo napełnisz naczynie, a przefiltrowana woda będzie zabezpieczona przed przedostawaniem się kurzu oraz innych zanieczyszczeń z otoczenia. Ponadto ergonomiczny uchwyt sprawi, że trzymanie dzbanka stanie się maksymalnie wygodne. Produkt jest wykonany z atestowanego tworzywa sztucznego bez BPA. Dodatkowo dzbanek Dafi Mila można myć w zmywarce, po wyjęciu wskaźnika LED z pokrywy.

Dzbanek z filtrem Dafi

Wkład Dafi Unimax zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne, jakie mogą pojawić się w kranówce (na przykład piasek i rdzę z instalacji wodociągowej). Co więcej, pochłania minerały takie jak wapń i magnez, które tworzą kamienny osad w urządzeniach AGD. Dodatkowo filtr Unimax redukuje w wodzie zawartość chloru. W ten sposób poprawia jej smak i zapach. Wydajność 1 wkładu to maks. miesiąc lub 150-200 l – w zależności od tego, co nastąpi pierwsze. Przedstawiony zestaw zawiera aż 6 filtrów Dafi Unimax – taki zapas wystarczy Ci na prawie pół roku skutecznego oczyszczania wody! Dokładna wydajność w litrach jest uzależniona od jakości Twojej kranówki.

Dzbanek Dafi z diodą LED

Nie musisz pamiętać, kiedy ostatnio filtr w Twoim dzbanku był wymieniany. Inteligentny wskaźnik LED w Dafi Mila zrobi to za Ciebie! Gdy kolor diody zmieni się na żółty, będzie to oznaczało, że niebawem skończy się żywotność filtra. Natomiast czerwone światło zasygnalizuje konieczność zastąpienia go nowym wkładem. Dzięki wskaźnikowi w Dafi Mila LED zawsze wymienisz filtr na czas! Element jest wyjmowany – ta funkcja przydaje się szczególnie podczas mycia pokrywy.

6 x filtr do dzbanka Dafi Mila LED

W dzbanku filtrującym Dafi Mila można stosować liczne filtry kompatybilne. Należą do nich zarówno oryginalne wkłady producenta (Dafi Unimax, Dafi Unimax Mg+ wzbogacający wodę w magnez, Dafi Unimax pH+ podwyższający zasadowość kranówki, Dafi Unimax AGD+ przeznaczony głównie do sprzętu gospodarstwa domowego), jak i wyroby innych marek, na przykład FilterLogic FL-402H czy Aquaphor B100-25 Maxfor.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media