Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Dzbanek filtrujący Dafi START Unimax 4,0L (biały) + 6 filtrów FilterLogic FL-402 + bidon na wodę

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Model: Start
Kolor: biały
Liczba filtrów w zestawie: 6 szt.
Pojemność całkowita: 4,0 l
Pojemność przefiltrowanej wody: 2,0 l
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wskaźnik zużycia filtra: mechaniczny
Kompatybilny z filtrem: Brita Maxtra+, Dafi Unimax, Dafi Unimax Mg+, FilterLogic FL-402, Aquaphor B100-25, Aquaphor B100-25 Mg+
Możliwość mycia w zmywarce: tak
Sposób napełniania: wlew w pokrywie dzbanka
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Dzbanek filtrujący Dafi START Unimax 4,0L (biały) + 6 filtrów FilterLogic FL-402 + bidon na wodę

Dzbanek Dafi Start Unimax, 6 filtrów i bidon – zestaw

Filtracja wody w domu sama w sobie jest oszczędnością. Jednak jeszcze więcej pieniędzy zostaje w Twoim portfelu, kiedy kupujesz dzbanek Dafi Start 4 l wraz z zestawem aż 6 filtrów FilterLogic FL-402 i bidonem na wodę! Zakup pakietu to *bardzo dobra okazja,* aby poznać zalety filtracji, wprowadzić zwyczaj picia wody kranowej do swojego domu lub biura oraz zredukować ilość plastikowych odpadów.

Dzbanek filtrujący Dafi Start

Tym co wyróżnia dzbanek Dafi Start 4,0 l jest niewątpliwie *jego duża pojemność.* Wynosi ona 4 litry, co jednorazowo pozwala uzyskać 2 litry przefiltrowanej wody. To rozmiar, który idealnie sprawdza się zarówno w domowych, jak i biurowych warunkach. Oferowany dzbanek filtrujący Dafi jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy napełnić go wodą kranową przez żebrowania w pokrywie (nawet nie musisz jej podnosić!), a ciecz po przesączeniu przez wkład jest gotowa do picia. Teraz *łatwiej wyrobisz nawyk prawidłowego nawadniania organizmu.*

Dzbanek Dafi Unimax Start i jego zalety

Dzbanek został wykonany z lekkich i wytrzymałych tworzyw sztucznych pozbawionych BPA. W pokrywie znajduje się *manualny datownik,* na którym zaznaczysz datę montażu lub wymiany filtra. Dzięki temu nie musisz tego zapamiętywać i zachowujesz ciągłość filtracji. Pokrywa dzbanka jest *biała,* a przez to uniwersalna i pasuje do wielu wnętrz.

Dzbanek filtrujący z 6 filtrami

Ten model dzbanka Dafi Start o pojemności 4,0 l jest kompatybilny z filtrami poziomymi. Do zestawu dołączono *6 wkładów FilterLogic FL-402.* Filtry wystarczą nawet na pół roku, ponieważ żywotność jednego z nich to miesiąc działania lub oczyszczenie 150 litrów wody (wszystko zależy od tego, co nastąpi pierwsze). Inne modele filtrów kompatybilne z przedstawionym dzbankiem to np. Brita Maxtra+, Dafi Unimax, Dafi Unimax Mg+, Aquaphor B100-25, Aquaphor B100-25 Mg+.

Filtr do dzbanka Dafi Unimax FL-402

W filtrach do dzbanków znajduje się odpowiednio dobrana mieszanka węgla aktywnego oraz żywicy jonowymiennej. Oba składniki *są naturalne i bezpieczne, a przy tym wyjątkowo skuteczne.* Usuwają z wody nieprzyjemny smak i zapach oraz wiele niepożądanych substancji, takich jak chlor, metale ciężkie lub pierwiastki odpowiedzialne za osadzanie się kamienia na czajniku lub ekspresie.

Bidon na wodę w zestawie

Do zestawu dołączony został bidon na wodę. To bardzo przydatny gadżet, który z pewnością wykorzystamy na co dzień. Tę wielorazową butelkę *możemy napełnić przefiltrowaną wodą* i zabrać ze sobą wszędzie – do pracy, na wycieczkę, siłownię, w podróż itd. Butelka została wykonana z tworzyw sztucznych pozbawionych BPA, a ustnik jest w kolorze białym .

Dzbanek do filtrowania wody Dafi – pamiętaj o ekologii!

Posiadanie dzbanka filtrującego w domu lub w biurze pozwala zrezygnować z kupowania wody w jednorazowym plastiku. Takie rozwiązanie to ochrona środowiska poprzez znaczne zmniejszenie produkowanych odpadów. *Dzięki Twojej zmianie nawyków* na wysypiska może trafić kilkaset kilogramów plastikowych śmieci mniej.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media