Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Dzbanek filtrujący FilterLogic FLJ-601 Blue +2 wkłady FL-601

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Model: Neptun
Kolor: niebieski
Liczba filtrów w zestawie: 2 szt.
Pojemność całkowita: 2,4 l
Pojemność przefiltrowanej wody: 1,4 l
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Wskaźnik zużycia filtra: brak
Kompatybilny z filtrem: Dafi Classic, Dafi Classic Mg+, Dafi Classic pH+, Dafi Classic AGD+, FilterLogic FL-601, Aquaphor B100-15
Możliwość mycia w zmywarce: tak
Sposób napełniania: wlew w pokrywie dzbanka
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Dzbanek filtrujący FilterLogic FLJ-601 Blue +2 wkłady FL-601

Dzbanek filtrujący FilterLogic

Mimo że Polska jest krajem, w którym woda kranowa jest bezpieczna do picia, wiele osób decyduje się na jej zakup w jednorazowej butelce. Rozwiązanie to wydaje się wygodne. Niestety, jest równocześnie dość drogie i nieekologiczne. Dzbanek filtrujący z pakietem wkładów sprawi jednak, że *wydasz na wodę nawet 7 razy mniej!* Dodatkowo Twoje zużycie plastiku zmniejszy się nawet o 10 razy, co pomoże naszej planecie.

Filtr FilterLogic – efektywne oczyszczanie wody

Wkład FilterLogic to filtr do wody wysokiej jakości. W jego wnętrzu znajduje się *sprawdzona substancja filtrująca,* złożona z węgla aktywnego i żywicy jonowymiennej. Oczyści ona Twoją wodę pitną z niepożądanych substancji, takich jak chlor, kamień czy metale ciężkie. Dzięki temu smak wody będzie lepszy, a użytkowanie jej, np. w czajniku elektrycznym, bezpieczniejsze dla urządzenia.

2 wkłady do dzbanka – do 2 miesięcy wydajnej filtracji

W naszym zestawie otrzymasz aż 2 wydajne filtry FilterLogic. Wydajność jednego wkładu to aż *4 tygodnie.* Gdy wybierzesz pakiet, zyskasz więc aż 2 miesiące filtracji! Przez ten czas Twoje napoje będą idealnie przejrzyste i smaczne. Po zużyciu wymienisz filtr na nowy i dalej będziesz cieszyć się najlepszą możliwą jakością wody. To naprawdę szybkie i proste! Filtry są *kompatybilne* z dzbankami: * *Brita:* Classic, * *DAFI:* Crystal, Atria, Astra, Start, Aldo (i wszystkich, w których stosowany jest filtr Dafi Classic), * *Aquaphor:* Standard, Ideal (i wszystkich, w których stosowany jest filtr B100-15), * *Filter Logic:* Neptune, * *Zelmer:* ZPJ2100L / ZPJ2100S (PJ2100).

Dzbanek filtrujący FilterLogic – wygodny i praktyczny

Kształt dzbanka został zaprojektowany tak, by można było z niego *wygodnie korzystać.* Duża rączka, ergonomiczna budowa naczynia oraz wykorzystanie lekkich, wytrzymałych materiałów zapewniają pełen komfort użytkowania. Dzięki antypoślizgowej podstawie dzbanek filtrujący jest zawsze stabilny, natomiast otwierana klapka wlewu wody ułatwia jego napełnianie. Liczne udogodnienia sprawiają, że do użytkowania naczynia wystarczy tylko jedna ręka. Pojemność całkowita dzbanka wynosi 2,4 litra, natomiast pojemność przefiltrowanej wody to 1,2 litra.

Produkty FilterLogic wysokiej jakości

FilterLogic to brytyjska marka, której celem jest zapewnienie użytkownikom ekonomicznej i ekologicznej filtracji wody. Produkty tego producenta cechuje wysoka jakość wykonania oraz duża efektywność przy zachowaniu atrakcyjniejszych cen niż w przypadku innych marek. Jeśli nie chcesz przepłacać, wybierz FilterLogic!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media