Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr do basenu Pleatco PC7-120 Intex A (2szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Średnica: 107
Wysokość: 20.6
Waga materiału filtrującego: 135
Powierzchnia filtracji: 0.46
Materiał filtrujący: PC7-120 Advance
Typ rdzenia: Free Flow Core
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr do basenu Pleatco PC7-120 Intex A (2szt.)

Filtr do basenu Intex A – czysty relaks i bezpieczna zabawa

Woda w basenie lub jacuzzi powinna być stale oczyszczana. W dużej mierze to właśnie od stopnia jej przefiltrowania zależą *nasze bezpieczeństwo oraz komfort podczas zabawy i wypoczynku.* Do basenów oraz urządzeń spa i jacuzzi dołączane są specjalistyczne pompy, w których montuje się filtr. Pleatco PC7-120 Intex A jest wkładem do takich właśnie systemów.

Filtr do basenu Intex A – działanie

W wodzie basenowej oraz jacuzzi może znajdować się szereg zanieczyszczeń, takich jak: *osady i tłuszcze, resztki kosmetyków, drobne osady, kurz, pyłki oraz inne zabrudzenia mechaniczne.* Filtr basenowy Pleatco PC7-120 Intex A dzięki wykonaniu z najwyższej jakości celulozy marki John Manville / REEMAY zatrzymuje wszystkie te niepożądane substancje.

Filtr do pompy basenowej Intex A – dlaczego Pleatco?

Amerykańska firma Pleatco to znany na całym świecie producent filtrów do pomp basenowych, systemów spa i jacuzzi. Wkłady są cenione przez użytkowników, ponieważ jako jedne z niewielu na rynku *wystarczają nawet na 6 miesięcy użytkowania.* Tak długa żywotność jest możliwa dzięki zastosowaniu technologii *FREE CORE FLOW.* Co ważne, *w zestawie znajdują się dwa takie wkłady,* dzięki czemu wystarczą na dłużej. Mogą być również stosowane naprzemiennie – kiedy jeden filtr jest czyszczony, drugi znajduje się w pompie.

Czyszczenie filtra basenowego – metoda rotacyjna

By zachować ciągłość filtracji na wysokim poziomie oraz uniknąć zmniejszenia ciśnienia przepompowywanej wody, *warto co około 2 tygodnie czyścić filtr.* Wystarczy wyjąć go i przepłukać czystą wodą pod ciśnieniem, a w przypadku dużych zanieczyszczeń użyć niepieniących się środków czyszczących. Kiedy filtr wyschnie, należy zamoczyć go w wodzie i z powrotem zamontować w pompie. Metoda rotacyjna polega na tym, że zaopatrujemy się w dwa filtry i w czasie, kiedy jeden jest czyszczony, w pompie znajduje się drugi. Zachowujemy wtedy ciągłość filtracji.

Dopasowanie filtra Pleatco PC7-120 Intex A

Oferowany filtr *pasuje do* pomp Coleco F-120 w/core, Intex Sand-n-Sun, Wet Set, Easy Set Size "A" or "C", Aqua Leisure Size 2, Krystal Klear Models 108R/12. Filtry Pleatco PC7-120 Intex A mogą być stosowane *w wybranych systemach basenowych i jacuzzi* firm *Aqua Leisure, Coleco, Intex Recreation, Porta Spa* oraz pompach: * 58603, * 58604, * 56637, * 56638, * 56635, * 56636, * 54615, * 54616. Wkład można znaleźć również pod numerem katalogowym *OEM 58600, 59900, F18.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media