Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr do butelki Dafi 1szt. (miętowy)
Filtr do butelki Dafi 1szt. (miętowy)
Bestseller

Filtr do butelki Dafi 1szt. (miętowy)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Kolor: miętowy
Materiał filtrujący: węgiel aktywny
Wydajność filtra: 150 l
Wymiana po: 1 miesiącu
Liczba filtrów w zestawie: 1
Pasuje do: butelek Dafi
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr do butelki Dafi 1szt. (miętowy)

Filtr wody do butelki Dafi w kolorze miętowym

Oryginalny wkład filtrujący z węglem aktywnym do butelek Dafi. Jest to niezbędny element butelki filtrującej, który poprawia jakość wody kranowej. Wystarczy wlać wodę do butelki Dafi, a po przepuszczeniu jej przez filtr zyska ona nową jakość. Wymiana wkładu zajmuje tylko kilka sekund. Filtr Dafi w butelce to łatwy i wygodny sposób, by zapewnić sobie dostęp do czystej wody. To z kolei pozwoli Ci bez trudu zadbać o zdrowy nawyk codziennego nawodnienia, bez względu na to, gdzie jesteś. Zabierz butelkę wraz z filtrem do pracy, szkoły lub w podróż i zapomnij o wodzie w jednorazowym plastiku. Co ważne, filtr pozostawia taką samą ilość *zdrowych minerałów* naturalnie występujących w wodzie, takich jak wapń czy magnez.

Skuteczny filtr z naturalnym węglem aktywnym

W obudowie filtra Dafi znajduje się blok z węgla aktywnego. Jest on w pełni naturalny, wyprodukowany z substancji pochodzenia roślinnego, a dzięki temu bezpieczny dla zdrowia. To substancja, która wyróżnia się bardzo *dużą chłonnością*. Niezwykle efektywnie pochłania różne substancje, które nie są pożądane w wodzie pitnej. Zatrzymuje między innymi cząsteczki chloru i zanieczyszczenia mechaniczne, dzięki czemu przefiltrowana woda ma lepszy smak oraz zapach.

Jeden filtr na cały miesiąc zamiast 300 jednorazowych butelek

Jeden filtr do butelki Dafi może przefiltrować nawet *150 litrów* wody kranowej. Pozwala więc zastąpić aż 300 jednorazowych butelek o pojemności 0,5 litra. Wkład filtrujący Dafi może być używany w butelce przez miesiąc. Po tym czasie węgiel aktywny traci swoje właściwości i przestaje efektywnie oczyszczać wodę. Aby znów móc cieszyć się krystalicznie czystą wodą z butelki Dafi wystarczy wymienić filtr na nowy, co zajmuje dosłownie kilka sekund.

Oryginalny filtr zaprojektowany wyłącznie do butelek Dafi

Tylko oryginalny wkład zapewnia idealne dopasowanie do butelki Dafi oraz wydajną filtrację. Obudowa filtra została wykonana z tworzywa, które *nie zawiera szkodliwego bisfenolu A.* Filtry do butelek Dafi są dostępne w wielu unikatowych wersjach kolorystycznych. Możesz dowolnie zestawiać kolory butelek i filtrów, tworząc unikatowe połączenie. Jeśli jesteś już posiadaczem butelki Dafi, wymienny co miesiąc filtr pozwoli Ci na stały dostęp do przefiltrowanej wody.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media