Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr do butelki DAFI cytryna (3szt. + nakrętka)Filtr do butelki DAFI cytryna (3szt. + nakrętka)Filtr do butelki DAFI cytryna (3szt. + nakrętka)
Filtr do butelki DAFI cytryna (3szt. + nakrętka)Filtr do butelki DAFI cytryna (3szt. + nakrętka)Filtr do butelki DAFI cytryna (3szt. + nakrętka)

Filtr do butelki DAFI cytryna (3szt. + nakrętka)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Kolor: żółty
Materiał filtrujący: węgiel aktywny
Wydajność filtra: 150 l
Wymiana po: 1 miesiącu
Liczba filtrów w zestawie: 3
Pasuje do: butelek Dafi
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr do butelki DAFI cytryna (3szt. + nakrętka)

3 filtry do butelek Dafi + nakrętka w kolorze żółtym (cytrynowym)

W zestawie znajdują się trzy wymienne filtry do butelek Dafi oraz jedna nakrętka. Jeśli już posiadasz butelkę filtrującą, pamiętaj o tym, by *regularnie wymieniać filtry.* Po pewnym czasie tracą one swoje właściwości filtrujące. Dzięki comiesięcznej wymianie wkładu efekty oczyszczania będą zawsze optymalne. Wlej wodę kranową do butelki, a następnie zamontuj filtr i nakrętkę. Gdy przechylisz butelkę, by napić się wody, przepłynie ona najpierw przez wkład filtrujący. Poprawi się jej jakość, smak i zapach. Zabierz butelkę, gdziekolwiek jesteś i dbaj o codzienne nawodnienie – w szkole, pracy, na spacerze lub treningu. Zarówno filtry, jak i nakrętki są *dostępne w wielu kolorach*, więc na pewno znajdziesz swój ulubiony.

Chłonny filtr węglowy

Wewnątrz żółtej obudowy filtra znajduje się blok węglowy. Jest wykonany z naturalnej substancji – węgla aktywnego o porowatej strukturze. Dzięki temu ma bardzo dużą powierzchnię i doskonale *pochłania niepożądane składniki,* które mogą pojawić się w wodzie kranowej. Filtr redukuje chlor, dlatego przefiltrowana woda ma lepszy smak i zapach. Co ważne, wkład nie zatrzymuje zdrowych minerałów – magnezu i wapnia, więc pozostają w niezmiennej ilości.

Wygodna nakrętka do butelki Dafi

Oryginalna żółta nakrętka pasuje idealnie do butelek Dafi w każdym rozmiarze. Jest zamykana na *szczelny korek*, który zapobiega wylaniu wody. Dodatkowo nakrętka jest wyposażona w silikonowy uchwyt, który pozwala na doczepienie butelki, np. do torby treningowej. Jak wszystkie produkty Dafi, nakrętka jest wykonana z tworzywa *bez bisfenolu A* (BPA). Dlatego jest bezpieczna w użytkowaniu, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Zapas trzech filtrów zamiast 900 jednorazowych butelek

Korzystaj z filtrów do butelek Dafi i ogranicz jednorazowy plastik. Jeden filtr jest w stanie przefiltrować *150 litrów wody w ciągu miesiąca.* Tym samym może zastąpić 300 półlitrowych butelek. Trzy filtry w zestawie to z kolei alternatywa dla 900 butelek. W ten sposób wyprodukujesz znacznie mniej plastikowych odpadów. To bardzo istotne dla ochrony naszej planety. Mniej plastiku to także mniejsza emisja dwutlenku węgla oraz mniejsze wydatki na wodę pitną.

Opinie o produkcie (2)

Sylwia19.04.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Wszystko zgodnie z zamówieniem. Sprawna wysyłka.

Marcela21.03.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Super jestem zadowolona

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media