Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr do butelki DAFI eko / biały (2szt. + nakrętka)Filtr do butelki DAFI eko / biały (2szt. + nakrętka)Filtr do butelki DAFI eko / biały (2szt. + nakrętka)
Filtr do butelki DAFI eko / biały (2szt. + nakrętka)Filtr do butelki DAFI eko / biały (2szt. + nakrętka)Filtr do butelki DAFI eko / biały (2szt. + nakrętka)
Bestseller

Filtr do butelki DAFI eko / biały (2szt. + nakrętka)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Kolor: przezroczysty
Materiał filtrujący: węgiel aktywny
Wydajność filtra: 150 l
Wymiana po: 1 miesiącu
Liczba filtrów w zestawie: 2
Pasuje do: butelek Dafi
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr do butelki DAFI eko / biały (2szt. + nakrętka)

Nakrętka do butelki Dafi w kolorze białym (bezbarwnym)

Zestaw zawiera 2 filtry Dafi oraz nakrętkę do butelki filtrującej ze *szczelnym korkiem sportowym.* Nakrętka idealnie pasuje do butelek producenta. Użyte do jej produkcji tworzywo sztuczne bez BPA jest bezbarwne. Silikonowy uchwyt ma kolor biały i doskonale sprawdza się w transporcie butelki. Dzięki niemu można przyczepić bidon do plecaka lub sportowej torby i mieć go zawsze pod ręką, oszczędzając przy tym miejsce w Twoim bagażu .

2 bezbarwne filtry wody do butelki Dafi z limitowanej edycji EKO

Oryginalny wkład filtrujący bezbarwny (biały). Jest to niezbędny element butelki filtrującej, który poprawia jakość wody kranowej. Wystarczy wlać wodę do butelki Dafi, a po przepuszczeniu jej przez filtr zyska ona nową jakość. Wymiana wkładu zajmuje tylko kilka sekund. Dzięki przezroczystej obudowie filtra doskonale widoczny jest blok węgla aktywnego, który odpowiada za filtrację. Filtr nie jest zabarwiany na żaden kolor, dzięki czemu produkt jest jeszcze *bardziej ekologiczny.* Co więcej, wkład jest zapakowany w minimalistyczne, kartonowe opakowanie eko. Obudowa filtra została wykonana z tworzywa, które *nie zawiera szkodliwego bisfenolu A.*

Zadbaj o codzienne nawodnienie

Filtr Dafi w butelce to łatwy i wygodny sposób, by zapewnić sobie dostęp do czystej wody. To z kolei pozwoli Ci bez trudu zadbać o zdrowy nawyk codziennego nawodnienia, bez względu na to, gdzie jesteś. Zabierz butelkę wraz z filtrem do pracy, szkoły lub w podróż i zapomnij o wodzie w jednorazowym plastiku. Co ważne, filtr pozostawia taką samą ilość *zdrowych minerałów* naturalnie występujących w wodzie, takich jak wapń czy magnez.

Skuteczny filtr z naturalnym węglem aktywnym

W bezbarwnej obudowie filtra Dafi znajduje się blok z węgla aktywnego. Jest on w pełni naturalny, wyprodukowany z substancji pochodzenia roślinnego, a dzięki temu bezpieczny dla zdrowia. To substancja, która wyróżnia się bardzo *dużą chłonnością*. Niezwykle efektywnie pochłania różne substancje, które nie są pożądane w wodzie pitnej. Zatrzymuje między innymi cząsteczki chloru i zanieczyszczenia mechaniczne, dzięki czemu przefiltrowana woda ma lepszy smak oraz zapach.

Jeden filtr na cały miesiąc zamiast 300 jednorazowych butelek

Jeden filtr do butelki Dafi może przefiltrować nawet *150 litrów* wody kranowej. Pozwala więc zastąpić aż 300 jednorazowych butelek o pojemności 0,5 litra. Wkład filtrujący Dafi może być używany w butelce przez miesiąc. Po tym czasie węgiel aktywny traci swoje właściwości i przestaje efektywnie oczyszczać wodę. Aby znów móc cieszyć się krystalicznie czystą wodą z butelki Dafi wystarczy wymienić filtr na nowy, co zajmuje dosłownie kilka sekund.

Opinie o produkcie (1)

Ewa19.04.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Super, że Dafi zdecydowało się być jeszcze bardziej eco ;))

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media