Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr do butelki DAFI jagodowy (3szt. + nakrętka)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Kolor: fioletowy
Materiał filtrujący: węgiel aktywny
Wydajność filtra: 150 l
Wymiana po: 1 miesiącu
Liczba filtrów w zestawie: 3
Pasuje do: butelek Dafi
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr do butelki DAFI jagodowy (3szt. + nakrętka)

3 filtry do butelek Dafi + nakrętka (kolor jagodowy)

W zestawie znajdują się trzy wymienne filtry do butelek Dafi oraz jedna nakrętka. Jeśli masz już butelkę filtrującą, pamiętaj o tym, by *regularnie wymieniać wkłady.* Po pewnym czasie tracą one swoje właściwości filtrujące. Dzięki zastępowaniu wkładów nowymi egzemplarzami na czas efekty oczyszczania będą zawsze optymalne.

Filtr do butelki filtrującej Dafi – jak działa?

Wlej wodę kranową do bidonu, a następnie zamontuj filtr i nakrętkę. Gdy przechylisz butelkę, by napić się wody, przepłynie ona najpierw przez wkład filtrujący. *Poprawi się jej jakość, w tym smak i zapach.* Zabierz butelkę, gdziekolwiek zechcesz i dbaj o codzienne nawodnienie – w szkole, pracy, na spacerze lub treningu!

Chłonny filtr węglowy

Wewnątrz jagodowej obudowy filtra znajduje się blok węglowy. Jest wykonany z naturalnej substancji – węgla aktywnego o porowatej strukturze. Dzięki temu ma bardzo dużą powierzchnię i doskonale *pochłania niepożądane składniki,* które mogą pojawić się w wodzie kranowej. Filtr redukuje chlor, dlatego przefiltrowana woda ma lepszy smak i zapach. Co ważne, wkład nie zatrzymuje zdrowych minerałów – magnezu i wapnia, więc pozostają w niezmiennej ilości.

Wygodna nakrętka do butelki Dafi

Nakrętka pasuje idealnie do butelek Dafi w każdym rozmiarze. Jest zamykana na *szczelny korek* zapobiegający kapaniu, a także wyposażona w silikonowy uchwyt. Przy jego pomocy doczepisz butelkę np. do torby treningowej. Jak wszystkie produkty Dafi, nakrętka jest wykonana z tworzywa *bez bisfenolu A (BPA).* Czyni ją to bezpieczną w użytkowaniu, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Zapas trzech filtrów zamiast 900 jednorazowych butelek

Korzystaj z filtrów do butelek Dafi i ogranicz jednorazowy plastik! Pojedynczy filtr wystarcza *do oczyszczenia 150 litrów kranówki* lub na około miesiąc użytkowania. Tym samym może zastąpić 300 półlitrowych butelek wody. Trzy filtry w zestawie to z kolei alternatywa nawet dla 900 butelek! Minimalizacja ilości odpadów jest bardzo istotna dla ochrony naszej planety. Redukcja plastiku to także mniejsze wydatki na wodę pitną.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media