Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr do butelki DAFI stalowy (3szt. + nakrętka)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Kolor: stalowy
Materiał filtrujący: węgiel aktywny
Wydajność filtra: 150 l
Wymiana po: 1 miesiącu
Liczba filtrów w zestawie: 3
Pasuje do: butelek Dafi
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr do butelki DAFI stalowy (3szt. + nakrętka)

3 filtry do butelek Dafi + nakrętka w kolorze stalowym

W zestawie znajdują się trzy wymienne filtry do butelek Dafi oraz jedna nakrętka. Jeśli już posiadasz butelkę filtrującą, pamiętaj o tym, by *regularnie wymieniać filtry.* Po pewnym czasie tracą one swoje właściwości filtrujące. Dzięki comiesięcznej wymianie wkładu efekty oczyszczania będą zawsze optymalne. Wlej wodę kranową do butelki, a następnie zamontuj filtr i nakrętkę. Gdy przechylisz butelkę, by napić się wody, przepłynie ona najpierw przez wkład filtrujący. Poprawi się jej jakość, smak i zapach. Zabierz butelkę, gdziekolwiek jesteś i dbaj o codzienne nawodnienie – w szkole, pracy, na spacerze lub treningu. Stalowoszare akcesoria do butelki to tylko jeden z możliwych wariantów. Zarówno filtry, jak i nakrętki są *dostępne w wielu kolorach*, więc na pewno znajdziesz swój ulubiony.

Chłonny filtr węglowy

Wewnątrz obudowy filtra znajduje się blok węglowy. Jest wykonany z naturalnej substancji – węgla aktywnego o porowatej strukturze. Dzięki temu ma bardzo dużą powierzchnię i doskonale *pochłania niepożądane składniki,* które mogą pojawić się w wodzie kranowej. Filtr redukuje chlor, dlatego przefiltrowana woda ma lepszy smak i zapach. Co ważne, wkład nie zatrzymuje zdrowych minerałów – magnezu i wapnia, więc pozostają w niezmiennej ilości.

Wygodna nakrętka do butelki Dafi

Nakrętka pasuje idealnie do butelek Dafi w każdym rozmiarze. Jest zamykana na *szczelny korek*, który zapobiega wylaniu wody. Dodatkowo nakrętka jest wyposażona w silikonowy uchwyt, który pozwala na doczepienie butelki, np. do torby treningowej. Jak wszystkie produkty Dafi, nakrętka jest wykonana z tworzywa *bez bisfenolu A* (BPA). Dlatego jest bezpieczna w użytkowaniu, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Zapas trzech filtrów zamiast 900 jednorazowych butelek

Korzystaj z filtrów do butelek Dafi i ogranicz jednorazowy plastik. Jeden filtr jest w stanie przefiltrować *150 litrów wody w ciągu miesiąca.* Tym samym może zastąpić 300 półlitrowych butelek. Trzy filtry w zestawie to z kolei alternatywa dla 900 butelek. W ten sposób wyprodukujesz znacznie mniej plastikowych odpadów. To bardzo istotne dla ochrony naszej planety. Mniej plastiku to także mniejsza emisja dwutlenku węgla oraz mniejsze wydatki na wodę pitną.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media