Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr do butelki DAFI zielony (2szt. + nakrętka)Filtr do butelki DAFI zielony (2szt. + nakrętka)
Filtr do butelki DAFI zielony (2szt. + nakrętka)Filtr do butelki DAFI zielony (2szt. + nakrętka)
Produkt wycofany

Filtr do butelki DAFI zielony (2szt. + nakrętka)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Kolor: zielony
Materiał filtrujący: węgiel aktywny
Wydajność filtra: 150 l
Wymiana po: 1 miesiącu
Liczba filtrów w zestawie: 2
Pasuje do: butelek Dafi
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr do butelki DAFI zielony (2szt. + nakrętka)

Filtr do butelek Dafi

Oczyszczanie wody w butelce to rozwiązanie coraz częściej wybierane przez użytkowników. Filtracja kranówki jest sposobem na ułatwienie codzienności oraz na pamiętanie o konieczności prawidłowego nawadniania organizmu. Jednak, aby butelka spełniała swoją funkcję niezbędny jest montaż skutecznych filtrów oraz ich regularna wymiana. W oferowanym zestawie znajdują się *dwa zielone filtry oraz nakrętka* ze sportowym ustnikiem do butelki Dafi Soft.

Proces oczyszczania wody w butelce

Filtr w butelce Dafi montowany jest tuż przy ustniku. W związku z tym woda jest oczyszczana na bieżąco w trakcie picia. Ciecz przepływa przez substancję filtrującą, a zanieczyszczenia zostają zatrzymane wewnątrz wkładu. Po oczyszczeniu woda staje się zdrowsza i ma zdecydowanie lepszy smak. Filtr pasuje *do wszystkich butelek Dafi* – zarówno Solid, jak i Soft, jednak *zakrętka jest kompatybilna jedynie z tym drugim, klasycznym typem bidonu.*

Blok z węgla aktywnego

Substancją filtrującą we wkładzie do butelek Dafi jest blok węglowy. Został on wykonany z łupin orzechów kokosowych i jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia. Duża powierzchnia i liczne korytarze oraz pory w jego wnętrzu sprawiają, że filtracja jest szybka i skuteczna. Wewnątrz wkładu *zatrzymywane są niepożądane substancje oraz chlor.* Co ważne, w wodzie pozostają pozytywnie wpływające na nasz organizm wapń i magnez.

Wydajność filtra Dafi

Jeden wkład wystarcza na *miesiąc użytkowania* lub do oczyszczenia *150 litrów wody.* Zależy to od tego, co nastąpi pierwsze. Ważne jest, aby regularnie wymieniać wkłady, ponieważ w innym przypadku zanieczyszczenia mogą dostać się do wody. Instrukcja montażu nowego filtra znajduje się na opakowaniu, a sam proces jest bardzo prosty i trwa kilka minut.

Dlaczego warto filtrować wodę?

* Rezygnując z jednorazowego plastiku, *chronisz środowisko.* * *Oszczędzasz* setki złotych rocznie, ponieważ woda kranowa jest nawet kilkaset razy tańsza niż ta ze sklepu. * Dbasz o *prawidłowe nawodnienie* w każdych warunkach. * Dbasz o swoją *wygodę* i możesz zapomnieć o noszeniu ciężkich zgrzewek ze sklepu.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media