Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr do ekspresu Bosch Siemens FilterLogic CFL-901B (3szt.) + odkamieniacz CFL-695 500ml
Filtr do ekspresu Bosch Siemens FilterLogic CFL-901B (3szt.) + odkamieniacz CFL-695 500ml

Filtr do ekspresu Bosch Siemens FilterLogic CFL-901B (3szt.) + odkamieniacz CFL-695 500ml

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Pasuje do wybranych ekspresów: Bosch, Siemens
Liczba filtrów zestawie: 3 szt.
Zawartość zestawu: filtry, odkamieniacz
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr do ekspresu Bosch Siemens FilterLogic CFL-901B (3szt.) + odkamieniacz CFL-695 500ml

FilterLogic CFL-901B – filtr do ekspresu Siemens

FilterLogic to brytyjska firma produkująca wkłady dQo oczyszczania wody. W swojej ofercie posiada wiele wysokiej jakości zamienników, które są alternatywą dla drogich oryginałów. Zastosowanie najlepszych materiałów filtrujących i idealne dopasowanie pozwalają osiągnąć efekt porównywalny z działaniem filtrów proponowanych przez producentów. FilterLogic to sprawdzone wkłady i skuteczna filtracja! Zestaw zawiera 3 filtry, które wystarczą łącznie na około 6 miesięcy użytkowania oraz wydajny płyn do odkamieniania ekspresu.

Filtr Brita Intenza – zamiennik wysokiej jakości

Filtr CFL-901B jest doskonałej jakości zamiennikiem wkładu Brita Intenza do wybranych modeli ekspresów firm Bosch, Siemens, Neff oraz Gaggenau. Pasuje do wszystkich urządzeń, w których stosowany jest filtr Brita Intenza TCZ7003 / TZ70003. Kupując w zestawie, stawiasz na wygodę i oszczędność – gdy filtr będzie wymagał wymiany, wystarczy, że sięgniesz po kolejny wkład z zapasu.

Najważniejsze modele kompatybilne:

  • Bosch: VeroProfessional, VeroBar, TCA7xx Series (wszystkie modele), TCC7xx Series (wszystkie modele), TCC78xx (wszystkie modele), K750, TES70, C77V60, CV7760N.
  • Siemens: TK76K572GB, TK76009GB, EQ7 Plus, TE703201RW, TE706209RW.
  • Neff: Neff TK7 Series, Neff EQ7, Neff CV7760N, Nef CV77V60, Vero Professional, TE50, TE70, TES70.
  • Gaggenau: CM250.

Filtr do ekspresu Siemens – 3 szt.

Filtr do ekspresu Bosch / Siemens marki FilterLogic zapewni perfekcyjnie czystą wodę i ochronę urządzenia nawet przez pół roku. Wkład skutecznie redukuje zanieczyszczenia znajdujące się w kranówce, takie jak chlor, metale ciężkie, piasek czy rdza. Specjalna mieszanka węgla aktywnego i żywicy jonowymiennej zmiękcza wodę, dzięki czemu ekspres jest mniej narażony na usterki i działa wydajniej. Pamiętaj o regularnej wymianie filtra! Należy ją przeprowadzić po 2 miesiącach lub po przefiltrowaniu 50 litrów wody.

Odkamieniacz do ekspresu 500 ml

Nawarstwiający się w urządzeniu kamień może prowadzić do zwiększonego poboru energii elektrycznej oraz wolniejszego działania sprzętu. Aby tego uniknąć, wystarczy cyklicznie stosować płyn do odkamieniania ekspresu FilterLogic CFL-695. Preparat usunie nalot ze wszystkich trudno dostępnych części urządzenia, co przedłuży jego żywotność! 500 ml płynu wystarczy na 4 cykle odkamieniania sprzętu.

Płyn do odkamieniania ekspresu FilterLogic

Odkamieniacz do ekspresu CFL-695 jest przeznaczony do wszystkich urządzeń ciśnieniowych. Skutecznie eliminuje kamień, który osadza się na podzespołach sprzętu. Preparat pozwala utrzymać ekspres do kawy w optymalnej kondycji i czystości. Odkamieniacz do ekspresu FilterLogic możesz bezpiecznie stosować w urządzeniach wielu marek, takich jak DeLonghi, Saeco, Krups, Siemens, Philips czy Nivona. Zadbaj o urządzenie z FilterLogic, a odwdzięczy się ono doskonałą jakością przygotowanych kaw i bezawaryjnym działaniem!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media