Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr do ekspresu Jura Claris Blue 71311 (1szt.)

4 / 5
Ogólna ocena produktu
Liczba filtrów w zestawie: 1 szt.
Wydajność filtra do: 65 l
Wymiana po: 2 miesiącach
Wskaźnik zużycia filtra: brak
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr do ekspresu Jura Claris Blue 71311 (1szt.)

Dobra woda w ekspresie z filtrem Jura Claris Blue

Chyba każdy z nas woli pić wodę, która jest czysta i smaczna. Niestety, woda pobierana z wodociągów nierzadko bywa stosunkowo słabej jakości. Czy jesteśmy na nią skazani? Jasne, że nie! Jakość każdej wody można z łatwością poprawić, stosując dobre wkłady, takie jak oryginalny filtr do ekspresu Jura Claris Blue. Ten wykorzystujący mieszankę węgla aktywnego i żywicy produkt zapewni Ci *najczystszą* wodę każdego dnia.

Czystsza woda – lepsza kawa

Filtr do ekspresu Jura Blue sprawi, że każda Twoja kawa będzie jeszcze lepsza dzięki efektywnemu filtrowaniu i dbaniu o *neutralne pH* wody. Zapomnij o nieprzyjemnych osadach oraz psującym aromat kawy zapachu chloru. Teraz każdy gorący napój, który przygotujesz w swoim ekspresie, będzie smaczny i pobudzający zmysły.

Niezawodny ekspres dzięki filtracji wody

Poprawienie smaku kawy to niejedyna korzyść płynąca z filtracji wody. Filtr do ekspresu Jura sprawi też, że Twój sprzęt będzie sprawnie działać przez jeszcze dłuższy czas. Dzięki niemu w ekspresie nie osadzi się kamień oraz inne substancje, które mogłyby negatywnie wpłynąć na działanie sprzętu. Filtr będzie *efektywnie* chronił ekspres aż przez 2 miesiące i przefiltruje nawet 65 litrów wody. Po tym czasie z łatwością wymienisz go na nowy.

Wybierz oryginał Jura

Oferowany filtr do wody Jura to *oryginał* znanego producenta. Wybierając go, możesz mieć pewność, że otrzymasz artykuł najwyższej jakości wykonany z odpowiednich surowców. Marka Jura zadbała, by jej produkt mógł spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Wybierz filtr Jura, ciesz się świetną kawą i wysoką wydajnością ekspresu. Filtr jest *kompatybilny* z ekspresami Jura jak m.in. Ena (Ena 3, Ena 5, Ena 7, Ena 9), Ena Micro-line (Micro 1, Micro 5, Micro 9), C-line (C9 druga generacja, C50, C55, C90), F-line (F50 druga generacja, F50 Classic, F7), Giga-line (Giga 5), J-line (J7, J9.1, J9.2).

Opinie o produkcie (1)

Daria11.11.2021
Ocena produktu: 4
Dodatkowy komentarz:

Filtry spełniają oczekiwania, kawa zawsze smakuje dobrze. Jedynie cena na minus, przy wymianie średnio raz na dwa miesiące gromadzi się dość spory roczny koszt.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media