Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr do iRobot Roomba 500 (zamiennik)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Przeznaczony do odkurzacza marki: Roomba
Typ filtra: wylotowy
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr do iRobot Roomba 500 (zamiennik)

Zadbaj o czyste powietrze

Do ważnych ról, jakie pełni filtr do odkurzacza iRobot Roomba 500, należy głównie *ochrona czystości powietrza.* Skuteczny wkład filtrujący zapobiega przenikaniu pyłków i kurzu. Dzięki temu cząsteczki brudu nie osadzają się na meblach, a przestrzeń staje się bezpieczniejsza, w szczególności dla alergików. Takie działanie ma również oferowany tu zamiennik filtra iRobot Roomba 500.

Dłuższa żywotność odkurzacza

Odkurzacz, który nie ma sprawnego filtra powietrza, nie jest w stanie pracować wydajnie. Wyłącznie skuteczny wkład filtrujący pozwala urządzeniu osiągnąć pełną siłę ssania. Ten element *chroni także silnik,* tym samym utrzymując go w dobrej kondycji. To z kolei przyczynia się do wydłużenia żywotności naszego sprzętu i uniknięcia kosztownych napraw. Filtr do robota sprzątającego iRobot Roomba 500 (zamiennik) umożliwia wydobycie z odkurzacza maksimum jego możliwości!

Przeznaczenie

Przedstawiony filtr powietrza jest kompatybilny z urządzeniami *iRobot Roomba z serii 500, a także 625 Professional Series.* Produkt stanowi wysokiej jakości zamiennik, dzięki któremu oszczędzamy. Ze względów higienicznych zaleca się wymianę wkładu filtrującego co 2-3 miesiące. Pozwoli to odkurzaczowi utrzymać maksymalną wydajność.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media