Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr HEPA do odkurzacza Bosch Siemens BBZ153HF / VZ153HFB 578731

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Przeznaczony do odkurzacza marki: Bosch / Siemens
Liczba filtrów w zestawie : 1 szt.
Klasyfikacja filtra: H12
Filtr zmywalny: nie
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr HEPA do odkurzacza Bosch Siemens BBZ153HF / VZ153HFB 578731

Filtr HEPA – High Efficiency Particulate Air Filter

Filtr HEPA montowany jest w odkurzaczu na linii przepływu powietrza. Jego zadaniem jest *wychwytywanie zanieczyszczeń,* aby znów nie dostały się do pomieszczenia. Jest to świetne rozwiązanie dla alergików, ponieważ filtr HEPA *zatrzymuje roztocza oraz zarodniki pleśni.* Powietrze jest przefiltrowane i w 99,97% wolne od zanieczyszczeń. Filtr spełnia europejskie normy czystości powietrza klasy HEPA 12.

Filtr do odkurzacza Bosch na 12 miesięcy

Miejsce na filtr HEPA w większości modeli odkurzaczy znajduje się wewnątrz urządzenia tuż obok worka na kurz. Żywotność wkładu zależy od ogólnego stopnia zanieczyszczenia pomieszczenia oraz od częstotliwości odkurzania. Zaleca się wymieniać filtr HEPA co 12 miesięcy oraz *kontrolować stan jego zabrudzenia.* Wymiana jest bardzo prosta – wystarczy wyjąć stary, zużyty filtr i w to samo miejsce włożyć nowy.

Duża powierzchnia filtracji – skuteczność i wydajność

Filtr wylotowy wykonano ze specjalnych włókien umieszczonych w plastikowej obudowie, która znacznie ułatwia montaż. Materiał filtracyjny złożony jest w harmonijkę, co pozwala zyskać *dużą powierzchnię filtracji* przy stosunkowo małym rozmiarze wkładu.

Filtr HEPA do odkurzacza Bosch GL 30

Oferowany filtr wylotowy powietrza HEPA to wysokiej jakości *oryginalny* filtr do odkurzaczy Bosch Siemens. *Pasuje on do następujących modeli odkurzaczy Bosch:* * Z4.0: VSZ41…/ 42… * Z3.0: VSZ3… * Synchropower: VS06G… * Logo: BSG6… * GL-30: BSGL3… * GL-40: BSGL4…

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media