Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr Pleatco PMA30-2002-R

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: Pleatco
Rodzaj filtra: bez gwintu
Liczba filtrów w zestawie: 1 szt.
Wydajność: do 6 miesięcy
Materiał wykonania: celuloza
Typ rdzenia: Free Flow Core
Wysokość (bez gwintu): 183 mm
Średnica: 176 mm
Szerokość górnego otworu: 104 mm
Szerokość dolnego otworu: 104 mm
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr Pleatco PMA30-2002-R

Filtr do jacuzzi i SPA Pleatco

Filtr jest niezbędny w każdym basenie, jacuzzi i SPA. To właśnie jemu zawdzięczamy wodę wolną od wszelkich zanieczyszczeń, jakie występują w sieci wodociągowej. Przy pomocy wkładu filtrującego Pleatco możesz spędzić czas na zabawie i odpoczynku, a nie ciągłym czyszczeniu pompy. Jednocześnie woda w Twoim jacuzzi pozostanie idealnie czysta! Przedstawiony wkład PMA30-2002-R ma *średnicę 178 mm i wysokość 184 mm.*

Najwyższy poziom filtracji wody

John Manville / REEMAY to producent celulozy, którą stosuje się nawet w profesjonalnych systemach filtracji przemysłowej. Wytwarza się z nich także filtry wody do basenu, jacuzzi i SPA Pleatco. Co więcej, wyroby te są wyposażone w system *Free Flow Core.* Specjalna technologia pozwala im osiągnąć wyjątkowo dużą wydajność.

Filtr Pleatco PMA30-2002-R do jacuzzi – konserwacja

By cieszyć się skutecznym filtrem jacuzzi lub basenu jak najdłużej, zadbaj o jego właściwą konserwację. Dla optymalnych efektów zaleca się: * *czyścić filtr co 1-2 tygodnie;* * usuwać zanieczyszczenia wyłącznie wodą pod ciśnieniem lub specjalnym urządzeniem służącym do tego celu; * stosować neutralne, niepieniące się środki czystości; * po czyszczeniu pozostawić filtr do całkowitego wyschnięcia; * przed ponownym użyciem wkładu starannie go przepłukać.

Filtry do SPA i jacuzzi Pleatco – metoda rotacyjna

Producent filtrów jacuzzi i basenowych Pleatco zaleca stosować swoje wyroby na zmianę. To oznacza, że podczas czyszczenia jednego z wkładów, drugi powinien być umieszczony w pompie. Dzięki tzw. *metodzie rotacyjnej* jesteśmy w stanie pozostawić filtr w środku czyszczącym na 1-2 doby, a potem pozwolić mu całkowicie wyschnąć. Dopiero wtedy możemy ponownie używać oczyszczonego wkładu.

Filtr do jacuzzi, SPA i basenu

Przedstawiony filtr jest przeznaczony między innymi do modeli jacuzzi *Master Spas EP-Cylinder starego typu.* Będzie pasował także do wszystkich jacuzzi, w których stosuje się filtry * Unicel C-7330, * Filbur FC-1003.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media