Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr powietrza do lodówki Whirlpool Microban 481248048172 (2szt.)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Liczba filtrów w zestawie: 2
Materiał filtrujący: microban
Producent: Whirlpool
Przeznaczony do lodówek marki: Whirlpool
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr powietrza do lodówki Whirlpool Microban 481248048172 (2szt.)

Filtr antybakteryjny do lodówki Whirlpool

Lodówka jest jednym z najważniejszych sprzętów w każdej kuchni. Przechowuje się w niej wiele ulubionych pokarmów, od bardzo trwałych do łatwo się psujących, jak sery, jajka czy mleko. Ze względu na ich krótki termin przydatności do spożycia, warto zadbać o jakość powietrza w urządzeniu. Z filtrem ANT001 będzie to bardzo proste. Dzięki niemu *Twoje jedzenie zachowa świeżość przez dłuższy czas.*

Filtr powietrza do lodówki Whirlpool – lepszy smak i zapach potraw

Nierzadko, gdy otwieramy lodówkę, czujemy nieprzyjemną mieszankę zapachów. Ponadto intensywna woń niektórych produktów może przenikać pozostałe potrawy i wpływać na ich smak. Gdy zastosujesz filtr do lodówki Whirlpool, zapomnisz o przykrych zapachach, a przechowywana żywność zachowa pyszny smak. Natomiast działanie antybakteryjne *zabezpieczy jedzenie przed szkodliwymi drobnoustrojami.* Filtr będzie służyć aż 6 miesiący – o wymianie na nowy przypomni Ci wskaźnik Timestrip.

2 filtry do lodówki – rok ochrony jedzenia

Gdy wybierzesz zestaw 2 filtrów Microban, zyskasz aż rok skutecznej filtracji powietrza w lodówce. Pakiet ułatwi Ci wymianę produktu na nowy. *Duży, wygodny zapas* będzie przez długi czas w zasięgu ręki, a Twoje produkty zyskają ochronę przed szkodliwymi drobnoustrojami. Komplet to bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż zakup pojedynczych filtrów. Pozwól sobie na higienę lodówki w atrakcyjniejszej cenie!

Profesjonalna filtracja Whirlpool

Oferowany filtr antybakteryjny do lodówki Whirlpool (481248048172) jest w pełni oryginalnym produktem. Do jego produkcji wykorzystano *materiał filtrujący najwyższej jakości* wykonany przez Microban. Zapewni on jedzeniu perfekcyjną świeżość i doskonały smak przez dłuższy czas. Postaw na profesjonalną filtrację powietrza, wypróbuj jakość marki Whirlpool! Filtr jest *kompatybilny* z wieloma lodówkami m.in. Whirlpool, Smeg, Caple, Bauknecht, KitchenAid, Kenmore, Sholtes, Ariston i Hotpoint. *Uwaga!* Filtry są sprzedawane w najnowszej wersji Whirlpool w kolorze czarnym. Materiał filtrujący wykorzystany w produkcie został wymieniony przez producenta na nowy.

Opinie o produkcie (2)

Beata07.04.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Bardzo dobry filtr, spełnia swoje zadanie.

Czesława08.02.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Dobry wybór

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media