Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wkład Brita Classic 10szt.

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Typ filtra: Classic
Wydajność (w dniach): 28
Liczba wkładów w zestawie: 10
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład Brita Classic 10szt.

Czysta i zdrowa woda

Wkład filtracyjny Brita Classic znacznie ogranicza ilość kamienia i chloru, co *wpływa korzystnie na smak i zapach wody.* Oprócz tego filtr zmiękcza kranówkę, która staje się idealna do zastosowania w czajniku lub ekspresie. Wykorzystywanie filtrowanej wody do takich urządzeń przyczynia się do wydłużenia ich żywotności i uniknięcia kosztownych napraw.

Żywotność filtra do dzbanka Brita Classic

Jeden filtr Brita Classic wystarcza na *4 tygodnie użytkowania.* Po upływie tego czasu należy zastąpić go nowym wkładem – w przeciwnym razie dalsza filtracja może okazać się nieskuteczna. Regularna wymiana filtra w dzbanku Brita Classic umożliwia stały dostęp do czystej, bezpiecznej i smacznej wody.

Filtr Brita Classic – 10 sztuk

Przedstawiony zestaw składa się z aż 10 filtrów Brita Classic. Łącznie umożliwia on skuteczną filtrację kranówki przez około *40 tygodni.* Coraz więcej użytkowników stawia na warianty, które dają świetne rezultaty, a jednocześnie pozwalają oszczędzić pieniądze. Wybierz zestaw 10 filtrów Brita Classic i dłużej ciesz się czystą wodą!

Kompatybilność filtra Classic

Wkłady filtrujące Brita Classic są kompatybilne ze wszystkimi dzbankami filtrującymi Brita, *w których stosuje się wkład pionowy typu Cassic* (np. Brita Fjord Classic). Pasują również do dzbanków: * *Dafi* Crystal, Atria, Atri, Aldo oraz modeli z filtrem Dafi Classic, * *Aquaphor* Standard, Ideal i modeli z filtrem B100-15, * *FilterLogic* NEPTUN FLJ-601, * *Zelmer* ZPJ2100L/ZPJ2100S (PJ2100).

Oryginalny filtr Brita

Brita jest jednym z bardziej znanych producentów artykułów do filtracji wody w Europie. Użytkownicy chętnie wybierają wyroby marki, ponieważ cechują się one wysoką jakością i trwałością. Jeśli chcesz mieć pewność *długotrwałego i skutecznego oczyszczania wody* w Twoim dzbanku – wybierz oryginalny filtr Brita Classic!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media