Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr wkład Brita Classic 3szt.
Filtr wkład Brita Classic 3szt.
Produkt oryginalny

Filtr wkład Brita Classic 3szt.

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Typ filtra: Classic
Wydajność (w dniach): 28
Liczba wkładów w zestawie: 3
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład Brita Classic 3szt.

Czysta i zdrowa woda

Wkład filtracyjny Brita Classic znacznie ogranicza ilość kamienia i chloru, co *wpływa korzystnie na smak i zapach wody.* Oprócz tego filtr zmiękcza kranówkę, która staje się idealna do zastosowania w czajniku lub ekspresie. Wykorzystywanie filtrowanej wody do takich urządzeń przyczynia się do wydłużenia ich żywotności i uniknięcia kosztownych napraw.

Żywotność filtra do dzbanka Brita Classic

Jeden filtr Brita Classic wystarcza na *4 tygodnie użytkowania.* Po upływie tego czasu należy zastąpić go nowym wkładem – w przeciwnym razie dalsza filtracja może okazać się nieskuteczna. Regularna wymiana filtra w dzbanku Brita Classic umożliwia stały dostęp do czystej, bezpiecznej i smacznej wody.

Filtr Brita Classic – 3 sztuki

Przedstawiony zestaw składa się z 3 filtrów Brita Classic. Łącznie umożliwia on skuteczną filtrację kranówki przez około *12 tygodni.* Coraz więcej użytkowników stawia na warianty, które dają świetne rezultaty, a jednocześnie pozwalają oszczędzić pieniądze. Wybierz zestaw 3 filtrów Brita Classic i dłużej ciesz się czystą wodą!

Kompatybilność filtra Classic

Wkłady filtrujące Brita Classic są kompatybilne ze wszystkimi dzbankami filtrującymi Brita, *w których stosuje się wkład pionowy typu Cassic* (np. Brita Fjord Classic). Pasują również do dzbanków: * *Dafi* Crystal, Atria, Atri, Aldo oraz modeli z filtrem Dafi Classic, * *Aquaphor* Standard, Ideal i modeli z filtrem B100-15, * *FilterLogic* NEPTUN FLJ-601, * *Zelmer* ZPJ2100L/ZPJ2100S (PJ2100).

Oryginalny filtr Brita

Brita jest jednym z bardziej znanych producentów artykułów do filtracji wody w Europie. Użytkownicy chętnie wybierają wyroby marki, ponieważ cechują się one wysoką jakością i trwałością. Jeśli chcesz mieć pewność *długotrwałego i skutecznego oczyszczania wody* w Twoim dzbanku – wybierz oryginalny filtr Brita Classic!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media