Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wkład Brita Classic 6szt.

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Model filtra: Brita Classic
Liczba filtrów w zestawie: 6 szt.
Filtr należy wymienić po: 4 tygodniach
Pasują do dzbanka: Standard, Ideal, Luna MI Classic, Atria MI, Crystal LED, Astra MI Classic, Start Classic, Neptun
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład Brita Classic 6szt.

Czysta i zdrowa woda

Wkład filtracyjny Brita Classic znacznie ogranicza ilość kamienia i chloru, co *wpływa korzystnie na smak i zapach wody.* Oprócz tego filtr zmiękcza kranówkę, która staje się idealna do zastosowania w czajniku lub ekspresie. Wykorzystywanie filtrowanej wody do takich urządzeń przyczynia się do wydłużenia ich żywotności i uniknięcia kosztownych napraw.

Żywotność filtra do dzbanka Brita Classic

Jeden filtr Brita Classic wystarcza na *4 tygodnie użytkowania.* Po upływie tego czasu należy zastąpić go nowym wkładem – w przeciwnym razie dalsza filtracja może okazać się nieskuteczna. Regularna wymiana filtra w dzbanku Brita Classic umożliwia stały dostęp do czystej, bezpiecznej i smacznej wody.

Filtr Brita Classic – 6 sztuk

Przedstawiony zestaw składa się z 6 filtrów Brita Classic. Łącznie umożliwia on skuteczną filtrację kranówki przez około *24 tygodnie.* Coraz więcej użytkowników stawia na warianty, które dają świetne rezultaty, a jednocześnie pozwalają oszczędzić pieniądze. Wybierz zestaw 6 filtrów Brita Classic i dłużej ciesz się czystą wodą!

Kompatybilność filtra Classic

Wkłady filtrujące Brita Classic są kompatybilne ze wszystkimi dzbankami filtrującymi Brita, *w których stosuje się wkład pionowy typu Cassic* (np. Brita Fjord Classic). Pasują również do dzbanków: * *Dafi* Crystal, Atria, Atri, Aldo oraz modeli z filtrem Dafi Classic, * *Aquaphor* Standard, Ideal i modeli z filtrem B100-15, * *FilterLogic* NEPTUN FLJ-601, * *Zelmer* ZPJ2100L/ZPJ2100S (PJ2100).

Oryginalny filtr Brita

Brita jest jednym z bardziej znanych producentów artykułów do filtracji wody w Europie. Użytkownicy chętnie wybierają wyroby marki, ponieważ cechują się one wysoką jakością i trwałością. Jeśli chcesz mieć pewność *długotrwałego i skutecznego oczyszczania wody* w Twoim dzbanku – wybierz oryginalny filtr Brita Classic!

Opinie o produkcie (2)

Paweł09.03.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

polecam

Zbigniew09.08.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

B.dobre

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media