Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wkład Dafi Unimax 4+1 (box)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Model filtra: Dafi Unimax
Liczba filtrów w zestawie: 5 szt.
Wydajność filtra: 150-200 l
Filtr należy wymienić po: 1 miesiącu
Pasują do dzbanka: Orion, Amethyst, Jasper, Luna MI Unimax, Omega MI, Omega LED, Astra MI Unimax, Astra LED, Mila LED, Start Unimax, Venus
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład Dafi Unimax 4+1 (box)

Zapas filtrów wody – podwójna oszczędność

Czy wiesz, że kupując jedno większe opakowanie filtrów do dzbanka oszczędzasz podwójnie? Po pierwsze rezygnujesz z przepłacania za wodę butelkowaną ze sklepu, a po drugie oszczędzasz na przesyłce. *Filtry Dafi Unimax w zestawie 4+1 do to zapas na dłużej,* który przez pewien czas pozwala Ci zapomnieć o zakupach.

Jak działa filtr do dzbanka Dafi?

Filtr jest montowany w specjalnym lejku. Wlana do środka woda musi się przez niego przesączyć, a w tym czasie jest filtrowana. Kranówka przepływa przez *mieszankę węgla aktywnego oraz żywicy jonowymiennej.* Niechciane i szkodliwe substancje zostają zatrzymane, a do głównego zbiornika trafia oczyszczona woda bez zanieczyszczeń.

Substancje zatrzymane w filtrze wody

Filtr do wody Dafi Unimax składa się z obudowy z wygodnym uchwytem, drobnej siateczki oraz wymienionych wyżej substancji filtrujących. Na poszczególnych etapach przepływu z wody są usuwane: *zawiesiny (tłuszcze lub piana), metale ciężkie, chlor oraz zabrudzenia fizyczne (piasek, rdza).* Dodatkowo, dzięki właściwościom żywicy jonowymiennej, kranówka zostaje zmiękczona. Oznacza to, że mniej kamienia osadza się na czajniku lub ekspresie.

Zestaw filtrów na 5 miesięcy

W tym zestawie znajduje się 5 filtrów Dafi Unimax. Każdy z nich to *miesiąc użytkowania lub 150-200 litrów oczyszczonej wody.* Należy wymienić go po tym, co nastąpi pierwsze, ponieważ po zużyciu wkład do dzbanka traci swoje właściwości. Zestaw Dafi Unimax Standard 4+1 zapewni nam zatem 5 miesięcy czystej wody.

Filtr do dzbanków Dafi i nie tylko

Dafi Unimax to wkład, który pasuje nie tylko do dzbanków tego producenta, ale również do modeli innych firm. Filtr jest kompatybilny z: * *Dafi:* Astra Unimax, Omega, Mila Unimax, Sintra, Luna. * *Aquaphor:* Agat, Amethyst, Jasper, Onyx, Orion i Time. * *Brita:* Marella Cool, Marella XL, Aluna Cool, Aluna XL, Elemaris, Elemaris XL, Fjord (UWAGA! Nie dotyczy to modeli dzbanków Brita Galaxy, które trafiły do sprzedaży w kwietniu/maju 2020 roku. Z nimi wkład Dafi Unimax nie jest kompatybilny). * *FilterLogic:* Venus.

Filtry Unimax – jakość w dobrej cenie

Wkłady do dzbanka Dafi słyną ze swojej jakości i skuteczności. *Są produktem polskiej firmy,* dlatego warto je wybierać, wspierając tym samym krajowe przedsiębiorstwa. Filtry Unimax zostały wyprodukowane *bez dodatku bisfenolu A,* w związku z czym są bezpieczne i starannie przebadane. Posiadają również atest PZH.

Opinie o produkcie (4)

Joanna23.02.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Polecam w 100%

Jolanta03.02.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Od dłuższego czasu używam filtry. Jestem zadowolona i polecam.

Piotr09.03.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Produkt super. Wszystko zgodnie z opisem. Bardzo sprawna dostawa.

Iwona25.03.2020
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

dostawa i jakość ok

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media