Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wkład do butelki Dafi 1szt. (waniliowy)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Kolor: żółty
Materiał filtrujący: węgiel aktywny
Wydajność filtra: 150 l
Wymiana po: 1 miesiącu
Liczba filtrów w zestawie: 1
Pasuje do: butelek Dafi
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład do butelki Dafi 1szt. (waniliowy)

Wkład do butelki filtrującej Dafi - kolor waniliowy

We wkładach do butelek Dafi elementem oczyszczającym wodę jest blok z węgla aktywnego. Jest to substancja *pochłaniająca metale ciężkie,* chlor oraz zatrzymująca zanieczyszczenia mechaniczne, mogące pojawić się w wodzie. Jednocześnie nie usuwa ona wapnia i magnezu niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Filtr do butelki Dafi - redukcja plastiku i ochrona środowiska

Używanie butelek filtrujących to nie tylko bardzo duża oszczędność pieniędzy związana z rezygnacją z kupowaniem wody w sklepie. To również ochrona środowiska polegająca na zmniejszeniu ilości śmieci trafiających na wysypiska. Każdy filtr to setki plastikowych butelek mniej. Od teraz bez obaw możesz *pić przefiltrowaną wodę kranową,* która jest dostępna niemal wszędzie.

Skuteczny filtr z naturalnym węglem aktywnym Dafi

Butelka z filtrem Dafi efektywnie oczyszcza wodę kranową, pochłaniając szereg zanieczyszczeń. Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia, jesteś w ciągłym ruchu lub po prostu wiesz, jak ważne jest codzienne nawodnienie - ta butelka jest dla Ciebie. Nowość: przedstawiony wkład *ma kolor waniliowy!* Odkryj pełną gamę nowych wariantów kolorystycznych i wybierz swój ulubiony!

Wydajny filtr wody do butelki Dafi

W zależności od tego, co nastąpi pierwsze, filtr należy wymienić po około miesiącu użytkowania lub po przefiltrowaniu max. 150 litrów kranówki (równa się to około 215 butelkom o pojemności 0,7 l). Jest to zatem *niezwykle ekonomiczna alternatywa* dla picia wody butelkowanej, która stanowi znacznie większy wydatek w ciągu miesiąca. Dzięki filtrowi do butelki zredukujesz także ilość plastikowych odpadów, które trafiają do środowiska!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media