Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wkład do dzbanka Dafi Classic (16 szt.)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Model filtra: Dafi Classic
Liczba filtrów w zestawie: 16 szt.
Wydajność filtra: 100-150 l
Filtr należy wymienić po: 1 miesiącu
Pasują do dzbanka: Standard, Ideal, Luna MI Classic, Atria MI, Crystal LED, Astra MI Classic, Start Classic, Neptun
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład do dzbanka Dafi Classic (16 szt.)

Łatwa filtracja wody w domu

W naszym kraju, w większości regionów, woda z kranu po szybkim procesie filtracji staje się odpowiednia do spożycia. Jest to *bardzo wygodne, proste, pozwala oszczędzić setki złotych rocznie i chronić środowisko.* Warto zatem skorzystać z tej możliwości i rozpocząć przygodę z oczyszczaniem wody kranowej. Jest nam do tego potrzebny dzbanek filtrujący oraz kompatybilne z nim wkłady np. Dafi Classic. Wszystkie niezbędne artykuły znajdziesz w naszym sklepie. Natomiast zakup zestawu filtrów Dafi w atrakcyjnej cenie to dodatkowa oszczędność.

Proces filtracji z Dafi Classic

Filtr montowany jest w lejku dzbanka. Woda wlana do naczynia musi przesączyć się przez wkład, a niebezpiecznie substancje zostają w nim zatrzymane. Proces filtracji trwa chwilę i oprócz napełnienia dzbanka nie wymaga Twojego zaangażowania. Filtry Dafi Classic mają *klasyczną, pionową budowę* i pasują do wielu modeli dzbanków, nie tylko tych firmy Dafi. Na rynku funkcjonują również pod nazwą Standard. Oferowany zestaw składa się z 16 szt. filtra Dafi Classic.

Mieszanka w filtrze dzbankowym

Wkład do dzbanka Dafi Classic składa się *z mieszanki węgla aktywnego oraz żywicy jonowymiennej.* Z wody zostają usunięte metale ciężkie, chlor, związki organiczne, zanieczyszczenia mechaniczne oraz osady. Ponadto, dzięki redukcji niektórych pierwiastków, ciecz zostaje zmiękczona, a szkodliwy kamień nie tworzy nieestetycznej warstwy na Twoich sprzętach.

Ponad rok czystej wody z Dafi Classic

Wkład filtrujący Dafi Classic może oczyścić *100-150 litrów wody lub wystarczyć na 30 dni.* Wszystko zależy od tego, co nastąpi pierwsze. Na dokładną wydajność ma również wpływ jakość cieczy płynącej w naszym kranie. Im bardziej jest zanieczyszczona i twarda, tym filtr zużyje się szybciej. Zestaw 16 szt. wkładów Dafi może wystarczyć na prawie 16 miesięcy filtracji! To ponad rok z czystą i smaczną wodą.

Do jakich dzbanków pasuje filtr Dafi Classic?

Filtr Dafi Classic pasuje m.in. do dzbanków: * Dafi Crystal, * Dafi Astra Classic, * Dafi Start Classic, * Dafi Luna Classic, * Dafi Atria Classic * i innych.

Opinie o produkcie (3)

Urszula18.05.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Bardzo porządne filtry, bardzo szybka dostawa. Polecam

Tadeusz21.01.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Dziękuje za szybkie zrealizowanie mojego zamówienia. Polecam.

Marta19.05.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

polecam

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media