Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr wkład do dzbanka Dafi Classic Mg+ (6 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Classic Mg+ (6 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Classic Mg+ (6 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Classic Mg+ (6 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Classic Mg+ (6 szt.)
Filtr wkład do dzbanka Dafi Classic Mg+ (6 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Classic Mg+ (6 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Classic Mg+ (6 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Classic Mg+ (6 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Classic Mg+ (6 szt.)
Bestseller

Filtr wkład do dzbanka Dafi Classic Mg+ (6 szt.)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Model filtra: Dafi Classic Mg+
Liczba filtrów w zestawie: 6 szt.
Wydajność filtra: 100-150 l
Filtr należy wymienić po: 1 miesiącu
Pasują do dzbanka: Standard, Ideal, Luna MI Classic, Atria MI, Crystal LED, Astra MI Classic, Start Classic, Neptun
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład do dzbanka Dafi Classic Mg+ (6 szt.)

Jeszcze zdrowsza woda!

Codziennie do naszych organizmów musimy dostarczać znaczne ilości witamin i minerałów. Niektóre z nich przyswajamy z posiłkami, a inne mogą znajdować się w wodzie. Kranówka zazwyczaj zawiera pewne ilości wapnia oraz magnezu. Ten drugi pierwiastek zapobiega chorobom serca, wpływa na pracę szarych komórek i wiele innych funkcji organizmu. W związku z tym warto stosować filtr magnezowy Dafi, który *uzdatnia i dodatkowo wzbogaca wodę w minerały.*

Podwójna funkcja magnezowego filtra wody Dafi Classic

Oferowany filtr wody Dafi oprócz podstawowej funkcji oczyszczania kranówki, dodatkowo uzupełnia ją o cząsteczki magnezu. Dzięki temu do organizmu dostarczamy jeszcze więcej tego ważnego pierwiastka. Nie musimy zmieniać diety, wystarczy filtr do dzbanka i wypijanie dziennego zapotrzebowania na wodę. Jest to rozwiązanie *polecane szczególnie osobom z niedoborami magnezu.*

Skład i działanie filtra wody Mg+ Classic

W filtrze znajduje się *magnezowa żywica jonowymienna oraz węgiel aktywny.* Oba składniki są w pełni naturalne i bezpieczne. Z wody zostają usunięte zanieczyszczenia, takie jak niektóre metale ciężkie, chlor, zabrudzenia fizyczne i inne niepożądane substancje. Po filtracji kranówka jest bezpieczna do spożycia i smakuje dużo lepiej.

Jak długo działa filtr wody Dafi Mg+ Classic?

Jeden wkład może działać przez *30 dni lub zostać użyty do oczyszczenia 100-150 litrów wody* (zależy to od jej jakości). Filtr magnezowy Dafi należy wymienić po tym, co nastąpi pierwsze. Wymiana jest bardzo prosta i zajmuje mało czasu, a już po chwili możemy cieszyć się czystą i zdrową wodą.

Zapas filtrów Dafi Classic Mg+ na pół roku

W zestawie znajduje się *6 filtrów Dafi Mg+.* Taki zapas może wystarczyć nawet *6 miesięcy, czyli pół roku użytkowania.* Warto kupować filtry w zestawach, ponieważ pozwala to oszczędzić pieniądze oraz czas podczas zakupów. Przy okazji nie musimy się martwić tym, że wkrótce zabraknie nam filtrów. Pozostaje nam po prostu cieszenie się czystą wodą.

Filtr Dafi Classic Mg+ – kompatybilność

Oferowany filtr magnezowy Dafi to klasyczny filtr pionowy, który pasuje do wszystkich dzbanków, w których stosuje się ten rodzaj wkładu. Jest to np. filtr do dzbanka Dafi Crystal. Na rynku dostępnych jest dużo modeli dzbanków z wkładem Classic – nie tylko firmy Dafi, są to np.: * *Dafi* Crystal, Astra Classic, Atri, Start Classic, Luna Classic, * *FilterLogic* FLJ-601 Neptun, * *Aquaphor* Standard, Ideal.

Opinie o produkcie (1)

Anna29.11.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

filtry jak najbardziej polecam

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media