Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax (15 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax (15 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax (15 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax (15 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax (15 szt.)
Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax (15 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax (15 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax (15 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax (15 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax (15 szt.)

Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax (15 szt.)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Model filtra: Dafi Unimax
Liczba filtrów w zestawie: 15 szt.
Wydajność filtra: 150-200 l
Filtr należy wymienić po: 1 miesiącu
Pasują do dzbanka: Orion, Amethyst, Jasper, Luna MI Unimax, Omega MI, Omega LED, Astra MI Unimax, Astra LED, Mila LED, Start Unimax, Venus
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax (15 szt.)

Duży zapas filtrów wody – podwójna oszczędność

Czy wiesz, że kupując jedno większe opakowanie filtrów do dzbanka oszczędzasz podwójnie? Po pierwsze rezygnujesz z przepłacania za wodę butelkowaną ze sklepu, a po drugie oszczędzasz na przesyłce. Filtry Dafi Unimax *w potrójnym zestawie 4+1* to zapas na dłużej, który przez pewien czas pozwala Ci zapomnieć o zakupach. Łącznie kupujesz *aż 15 wkładów do dzbanka.* Każdy z nich jest oddzielnie zapakowany, dlatego mogą być długo i bezpiecznie przechowywane.

Jak działa filtr do dzbanka Dafi?

Filtr jest montowany w specjalnym lejku. Wlana do środka woda musi się przez niego przesączyć, a w tym czasie jest filtrowana. Kranówka przepływa przez *mieszankę węgla aktywnego oraz żywicy jonowymiennej.* Niechciane i szkodliwe substancje zostają zatrzymane, a do głównego zbiornika trafia oczyszczona woda bez zanieczyszczeń.

Substancje zatrzymane w filtrze wody

Filtr do wody Dafi Unimax składa się z obudowy z wygodnym uchwytem, drobnej siateczki oraz wymienionych wyżej substancji filtrujących. Na poszczególnych etapach przepływu z wody są usuwane: *zawiesiny (tłuszcze lub piana), metale ciężkie, chlor oraz zabrudzenia fizyczne (piasek, rdza).* Dodatkowo, dzięki właściwościom żywicy jonowymiennej, kranówka zostaje zmiękczona. Oznacza to, że mniej kamienia osadza się na czajniku lub ekspresie.

Zestaw filtrów aż na 15 miesięcy

W tym zestawie znajduje się 15 filtrów Dafi Unimax. Każdy z nich to *miesiąc użytkowania lub 150-200 litrów oczyszczonej wody.* Należy wymienić go po tym, co nastąpi pierwsze, ponieważ po zużyciu wkład do dzbanka traci swoje właściwości. Potrójny zestaw Dafi Unimax Standard 4+1 zapewni nam zatem ponad rok, bo około 15 miesięcy, czystej wody.

Filtr do dzbanków Dafi i nie tylko

Dafi Unimax to wkład, który pasuje nie tylko do dzbanków tego producenta, ale również do modeli innych firm. Filtr jest kompatybilny z: * *Dafi:* Astra Unimax, Omega, Mila Unimax, Sintra, Luna. * *Aquaphor:* Agat, Amethyst, Jasper, Onyx, Orion i Time. * *Brita:* Marella Cool, Marella XL, Aluna Cool, Aluna XL, Elemaris, Elemaris XL, Fjord (UWAGA! Nie dotyczy to modeli dzbanków Brita Galaxy, które trafiły do sprzedaży w kwietniu/maju 2020 roku. Z nimi wkład Dafi Unimax nie jest kompatybilny). * *FilterLogic:* Venus.

Filtry Unimax – jakość w dobrej cenie

Wkłady do dzbanka Dafi słyną ze swojej jakości i skuteczności. *Są produktem polskiej firmy,* dlatego warto je wybierać, wspierając tym samym krajowe przedsiębiorstwa. Filtry Unimax zostały wyprodukowane *bez dodatku bisfenolu A,* w związku z czym są bezpieczne i starannie przebadane. Posiadają również atest PZH.

Opinie o produkcie (1)

Aneta24.02.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Wszystko ok

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media