Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (3 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (3 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (3 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (3 szt.)
Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (3 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (3 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (3 szt.)Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (3 szt.)

Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (3 szt.)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Model filtra: Dafi Unimax Mg+
Liczba filtrów w zestawie: 3 szt.
Wydajność filtra: 150-200 l
Filtr należy wymienić po: 1 miesiącu
Pasują do dzbanka: Orion, Amethyst, Jasper, Luna MI Unimax, Omega MI, Omega LED, Astra MI Unimax, Astra LED, Mila LED, Start Unimax, Venus
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (3 szt.)

Pij wodę bogatą w magnez!

Codziennie do naszych organizmów musimy dostarczać znaczne ilości witamin i minerałów. Niektóre z nich przyswajamy z posiłkami, a inne mogą znajdować się w wodzie. Kranówka zazwyczaj zawiera pewne ilości wapnia oraz magnezu. Ten drugi pierwiastek zapobiega chorobom serca, wpływa na pracę szarych komórek i wiele innych funkcji organizmu. W związku z tym warto stosować filtr magnezowy Dafi Unimax, który *uzdatnia i dodatkowo wzbogaca wodę w minerały.*

Podwójna funkcja magnezowego filtra wody Dafi Unimax

Oferowany filtr wody Dafi oprócz podstawowej funkcji oczyszczania kranówki, dodatkowo uzupełnia ją w cząsteczki magnezu. Dzięki temu do organizmu dostarczamy jeszcze więcej tego ważnego pierwiastka. Nie musimy zmieniać diety, wystarczy filtr do dzbanka i wypijanie dziennego zapotrzebowania na wodę. Jest to rozwiązanie *polecane szczególnie osobom z niedoborami magnezu.*

Jak długo działa filtr wody Dafi Mg+ Unimax?

Jeden wkład może działać przez *30 dni lub zostać użyty do oczyszczenia 150-200 litrów wody* (zależy to od jej jakości). Filtr magnezowy Dafi należy wymienić po tym, co nastąpi pierwsze. Wymiana jest bardzo prosta i zajmuje mało czasu, a już po chwili możemy cieszyć się czystą i zdrową wodą.

Skład i działanie niebieskiego filtra wody Mg+ Unimax

W filtrze znajduje się *magnezowa żywica jonowymienna oraz węgiel aktywny.* Oba składniki są w pełni naturalne i bezpieczne. Z wody zostają usunięte zanieczyszczenia, takie jak niektóre metale ciężkie, chlor, zabrudzenia fizyczne i inne niepożądane substancje. Po filtracji kranówka jest bezpieczna do spożycia i smakuje dużo lepiej.

Filtry Dafi Unimax Mg+ na 3 miesiące

W zestawie znajdują się *3 filtry Dafi Mg+.* Taki zapas powinien wystarczyć na *3 miesiące użytkowania.* Warto kupować filtry w zestawach, ponieważ pozwala to oszczędzić pieniądze oraz czas podczas zakupów. Przy okazji nie musimy się martwić tym, że niespodziewanie zabraknie nam filtrów. Pozostaje nam po prostu cieszenie się czystą wodą.

Filtr Dafi Unimax Mg+ – kompatybilność

Oferowany filtr magnezowy Dafi Unimax pasuje do wielu dzbanków różnych firm. Poniżej znajduje się ich lista: *Aquaphor:* Agat, Amethyst, Jasper, Onyx, Orion i Time. *Brita:* Marella Cool, Marella XL, Aluna Cool, Aluna XL, Elemaris, Elemaris XL, Fjord (UWAGA! Nie dotyczy to modeli dzbanków Brita Galaxy, które trafiły do sprzedaży w kwietniu/maju 2020 roku. Z nimi wkład Dafi Unimax nie jest kompatybilny.) *Dafi:* Astra Unimax, Omega, Mila Unimax, Sintra, Luna. *FilterLogic:* Venus.

Opinie o produkcie (1)

ADAM08.03.2020
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

szybko,tanio i solidnie

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media