Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (5 szt.)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Model filtra: Dafi Unimax Mg+
Liczba filtrów w zestawie: 5 szt.
Wydajność filtra: 150-200 l
Filtr należy wymienić po: 1 miesiącu
Pasują do dzbanka: Orion, Amethyst, Jasper, Luna MI Unimax, Omega MI, Omega LED, Astra MI Unimax, Astra LED, Mila LED, Start Unimax, Venus
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład do dzbanka Dafi Unimax Mg+ (5 szt.)

Nawadniaj się z Dafi

Filtr Dafi Mg+ oczyszcza i wzbogaca wodę kranową w jony magnezu. Średnia zawartość tego pierwiastka w przefiltrowanej wodzie to ok. 30 mg/l. Filtry Dafi Unimax Mg+ zawierają magnezową żywicę jonowymienną usuwającą metale ciężkie i jednocześnie wzbogacającą wodę kranową w cenne jony magnezu. *Zestaw zawiera 5 filtrów.*

Magnez dla zdrowia

Filtr magnezowy został stworzony z myślą o osobach, które chcą polepszyć jakości wody kranowej i sprawić, że stanie się ona idealna do picia i gotowania. Woda przefiltrowana Dafi Mg+ jest najlepszą alternatywą wody butelkowanej. Magnez sprawia, że *woda smakuje lepiej i jest zdrowsza.* Ponadto stosowanie filtra Dafi Mg+ zalecane jest wszystkim osobom z niedoborami magnezu w organizmie.

Korzyści płynące ze stosowania filtra magnezowego DAFI:

* oczyszcza wodę kranową, jednocześnie wzbogacając ją w cenny dla zdrowia magnez, * poprawia jakość wody, dzięki czemu nadaje przygotowywanym napojom wyjątkowy smak i aromat, * pomaga oszczędzać i chronić środowisko poprzez rezygnację z wody w jednorazowym plastiku, * jeden filtr wystarcza na 30 dni lub do przefiltrowania nawet 200 litrów wody, * usuwa z wody kranowej chlor, niektóre metale ciężkie oraz inne szkodliwe substancje.

Kompatybilność filtrów Unimax

Filtry Unimax Mg+ przeznaczone są do dzbanków Dafi, które wykorzystują ten typ wkładu. Są one również kompatybilne z niektórymi modelami innych producentów, np. dzbankami Brita, w których stosuje się filtr typu Maxtra (*Uwaga!* Nie dotyczy to dzbanków Brita Style oraz dzbanków wprowadzonych do sprzedaży od 2020 roku, w których stosuje się już inny system montażu filtra.) oraz dzbankami Aquaphor z filtrem B100.

Chroń środowisko i oszczędzaj

Samodzielna filtracja w domu zyskuje coraz więcej zwolenników, ponieważ jest *skuteczna i bezpieczna.* Ponadto rezygnacja z jednorazowego plastiku to ochrona środowiska poprzez redukcję odpadów oraz ogromna oszczędność pieniędzy.

Opinie o produkcie (1)

Halina05.05.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

najlepsza woda z dzbanka dafi

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media