Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr wkład do dzbanka FilterLogic FL-402 BOX (12szt.)Filtr wkład do dzbanka FilterLogic FL-402 BOX (12szt.)Filtr wkład do dzbanka FilterLogic FL-402 BOX (12szt.)Filtr wkład do dzbanka FilterLogic FL-402 BOX (12szt.)
Filtr wkład do dzbanka FilterLogic FL-402 BOX (12szt.)Filtr wkład do dzbanka FilterLogic FL-402 BOX (12szt.)Filtr wkład do dzbanka FilterLogic FL-402 BOX (12szt.)Filtr wkład do dzbanka FilterLogic FL-402 BOX (12szt.)

Filtr wkład do dzbanka FilterLogic FL-402 BOX (12szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Model filtra: FilterLogic FL-402
Liczba filtrów w zestawie: 12 szt.
Wydajność filtra: 150 l
Filtr należy wymienić po: 1 miesiącu
Pasują do dzbanka: Orion, Amethyst, Jasper, Luna MI Unimax, Omega MI, Omega LED, Astra MI Unimax, Astra LED, Mila LED, Start Unimax, Venus
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład do dzbanka FilterLogic FL-402 BOX (12szt.)

FilterLogic FL-402 – zestaw 12 szt.

Szklanka czystej wody to świetny sposób, by szybko zapewnić sobie orzeźwienie i poprawę samopoczucia. Podczas nawadniania warto zadbać nie tylko o swój organizm, ale też o domowy budżet oraz naszą planetę. Pomoże w tym picie kranówki oczyszczonej przez filtr do dzbanka marki FilterLogic FL-402. Wkład skutecznie usuwa chlor, metale ciężkie oraz zabrudzenia mechaniczne, takie jak piasek czy rdza. Teraz dostępny jest w ekonomicznym pakiecie 12 sztuk.

Filtr do dzbanka FilterLogic – ekologiczny wybór

Chcąc napić się świeżej wody, wiele osób decyduje się na jej zakup w butelkach jednorazowych. Niestety, wybór ten ma poważne konsekwencje dla planety. Plastikowe opakowania ulegają rozkładowi nawet przez setki lat. Czy musi tak być? Filtrowanie kranówki pozwala znacznie ograniczyć ilość plastikowych odpadów. Jeden filtr do dzbanka to równowartość aż 100 plastikowych butelek! Po zużyciu możesz wrzucić go do odpowiedniego pojemnika, by został poddany recyklingowi.

Zapas filtrów na rok

Filtr FL-402 cechuje duża uniwersalność. Możesz go wykorzystać w dzbankach wielu popularnych producentów. Zamiennik FilterLogic charakteryzuje się wysoką jakością i doskonałym dopasowaniem. Wyróżnia go też znacznie atrakcyjniejsza cena – zwłaszcza przy zakupie oferowanego zestawu 12 sztuk. Jest to zapas filtrów na prawie rok domowej filtracji!

FilterLogic – wysoka jakość

FilterLogic to brytyjska marka produkująca doskonałej jakości zamienniki popularnych filtrów do urządzeń AGD. Specjalna mieszanka filtrująca z drobinek żywicy jonowymiennej i węgla aktywnego dokładnie oczyszcza wodę, zmiękcza ją i redukuje kamień. Producent zadbał o to, by wkłady nie odbiegały jakością i wydajnością od filtrów oryginalnych. Skuteczna i bezpieczna filtracja nie musi być droga!

Wkłady do dzbanka filtrującego Brita i Dafi

Filtr FilterLogic FL-402 bez przeszkód może być stosowany w dzbankach, w których stosuje się wkład Brita Maxtra+, Brita Maxtra, Dafi Unimax oraz Aquaphor Maxfor 100-25. Filtr jest kompatybilny z dzbankami:
  • Dafi: Astra Unimax, Omega, Mila Unimax, Sintra, Luna,
  • Aquaphor: Agat, Amethyst, Jasper, Onyx, Orion i Time.
  • Brita: Marella Cool, Marella XL, Aluna Cool, Aluna XL, Elemaris, Elemaris XL, Fjord, Style Cool, Style XL.
  • FilterLogic: Venus.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media