Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wkład do dzbanka FilterLogic FL-601 (12 szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Model filtra: FilterLogic FL-601
Liczba filtrów w zestawie: 12 szt.
Wydajność filtra: 150 l
Filtr należy wymienić po: 1 miesiącu
Pasują do dzbanka: Standard, Ideal, Luna MI Classic, Atria MI, Crystal LED, Astra MI Classic, Start Classic, Neptun
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład do dzbanka FilterLogic FL-601 (12 szt.)

Nawodnij się z FilterLogic

Regularne nawadnianie organizmu jest bardzo istotne dla naszego zdrowia. Woda zapewnia nam prawidłowe funkcjonowanie wszystkich organów, wspomaga koncentrację i dba o młody wygląd skóry. Warto więc zapewnić sobie stały dostęp do tego życiodajnego napoju i wybrać dzbanek filtrujący. *FilterLogic FL-601* świetnie sprawdzi się np. jako filtr do dzbanka Zelmer.

Smaczniejsza woda dzięki filtrowi do dzbanka

Ten równie efektywny, jak filtr Brita zamiennik to produkt, który sprawi, że smaczna i świeża woda będzie zawsze w zasięgu ręki. Wkład FilterLogic zawiera mieszankę żywicy jonowymiennej oraz węgla aktywnego. Substancje te z łatwością *usuwają oraz neutralizują wiele niepożądanych związków*, takich jak chlor, piasek czy kamień. Gdy zastosujesz ten filtr w swoim dzbanku, poczujesz, że smak i zapach Twojej wody zmienią się na lepsze!

Filtr do dzbanka – 12 szt., które wystarczą na długo

Wkład do dzbanka FL-601 otrzymasz w ekonomicznym opakowaniu zawierającym aż 12 sztuk tego produktu. Jeden filtr ma wydajność 28 dni (4 tygodnie), co oznacza, że oferowany zestaw wystarczy Ci *na rok użytkowania.* Gdy kupisz pakiet filtrów, zapewnisz sobie długi okres najlepszej możliwej filtracji w naprawdę dobrej cenie!

Zamiennik wart wypróbowania

FilterLogic FL-601 daje *równie dobre efekty, co filtr Dafi.* Zamiennik brytyjskiej marki FilterLogic to wysokiej jakości produkt przygotowany specjalnie dla osób ceniących sobie skuteczną filtrację za przystępniejszą kwotę. Oferowany artykuł sprawdzi się świetnie w wielu dzbankach popularnych marek. To dobry wybór np. jako filtr do dzbanka Aquaphor i nie tylko! Filtr jest *kompatybilny* z dzbankami: * Brita: Classic, * DAFI: Crystal, Atria, Atri, Aldo (i wszystkich, w których stosowany jest filtr Dafi Classic), * Aquaphor: Standard, Ideal (i wszystkich, w których stosowany jest filtr B100-15), * Filter Logic: Neptune, * Zelmer: ZPJ2100L / ZPJ2100S (PJ2100).

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media