Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wkład do dzbanka FilterLogic FL-601 (1szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Model filtra: FilterLogic FL-601
Liczba filtrów w zestawie: 1 szt.
Wydajność filtra: 150 l
Filtr należy wymienić po: 1 miesiącu
Pasują do dzbanka: Standard, Ideal, Luna MI Classic, Atria MI, Crystal LED, Astra MI Classic, Start Classic, Neptun
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład do dzbanka FilterLogic FL-601 (1szt.)

Klasyczny wkład do dzbanków filtrujących

Filtr FilterLogic FL-601 to wkład, który pasuje do wielu dzbanków różnych producentów i wyróżnia się jakością filtracji. Brytyjski producent znany jest z tworzenia wysokiej jakości wkładów skutecznie oczyszczających wodę. Wybierając *sprawdzone firmy i produkty z atestami* stawiasz na swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Mieszanka filtrująca i właściwości

Wewnątrz wkładu znajduje się mieszanka filtrująca, która składa się z bezpiecznych i naturalnych składników. Należą do nich *węgiel aktywny oraz żywica jonowymienna.* To podstawowe materiały filtrujące, które usuwają z wody metale ciężkie, zabrudzenia mechaniczne z rur wodociągowych (piasek, rdzę) oraz chlor.

Wydajność i wymiana filtra

Jeden wkład *FilterLogic FL-601 wystarcza na 4 tygodnie.* Po tym czasie należy go wymienić, ponieważ nagromadzone w nim zanieczyszczenia mogą dostać się do wody. Wymiana jest bardzo prosta i zajmuje jedynie kilka minut. Wystarczy usunąć stary filtr, otworzyć nowy i chwilę nim potrząsać. Tak aby oddzielić cząsteczki mieszanki znajdujące się w środku, a następnie zamoczyć wkład na kilka minut w wodzie. Potem umieszczamy go w lejku dzbanka i dwukrotnie napełniamy naczynie, a wodę wylewamy lub podlewamy nią kwiaty. Trzecie napełnienie dzbanka to woda gotowa do picia!

Zalety filtracji

Filtracja wody w dzbanku z wysokiej jakości wkładami pozwala nam oszczędzić nawet setki złotych rocznie. Dzięki rezygnacji z kupowania wody w jednorazowym plastiku chronimy również środowisko. Filtr FL-601 posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty dopuszczające go do kontaktu z żywnością. Ponadto *nie zawiera on szkodliwego bisfenolu A.*

Szerokie zastosowanie

Filtr FilterLogic FL-601 jest wysokiej jakości *zamiennikiem filtrów Brita Classic, Dafi Classic oraz Aquaphor B100-15.* Dzięki temu pasuje do wielu dzbanków różnych producentów. Poniżej ich lista: * *Brita:* Classic, * *DAFI:* Crystal, Atria, Astra, Start, Aldo (i wszystkich, w których stosowany jest filtr Dafi Classic), * *Aquaphor:* Standard, Ideal (i wszystkich, w których stosowany jest filtr B100-15), * *Filter Logic:* Neptune, * *Zelmer:* ZPJ2100L / ZPJ2100S (PJ2100).

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media